Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GENESIS-PROGRAMOVANIE STRATEGII


Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny!
Mam maly dotaz : Backtestuju rucne v Genesisu WCCI a vysledky zapisuju do Excelu,ale mam problem s tim ze pouzivam CONTINOUS CONTRACT ER1 (tj. pouze obchodni hodiny u ER2) a CCI bohuzel jede take jako continous (tj. nezacne se pocitat znovu pri zacatku obchodniho dne!).
A to je docela problem,kdyz predchozi den konci v jasnem uptrendu a nasledujici den zacne hned downtrend,ale cci "jede" stale jeste v uptrendu z minuleho dne a pouze oslabuje...
Diky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Bangladez: Indikatory, a tedy i CCI, se samozrejme vzdy pocitaji z historickeho prubehu (napr. CCI s periodou 14 z poslednich 14 baru). Proto je napr. vhodne prvni pulhodinu neobchodovat nebo byt velmi opatrny a dukladne vyhodnocovat situaci v trhu. Je to tak normalni, bezne a samozrejme u vsech platforem. Kdybyste chtel pocitat CCI pro kazdy den od zacatku, zacal byste obchodovat az nekdy po 16:30 (dle zvolene periody CCI).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
vim ze genesis TN zvlada zobrazovani a programovani v ruznych timeframech jako volume, tick a ruzne casove timeframy, ale nejsem si jisty range bary...
Na strankach vyrobce jsem nasel jen prosbu o zabudovani teto funkcionality do budouci verze. Je to skutecne tak, ze range bary nezvlada?

Diky za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

stáhnul jsem si a nainstaloval tento program a chtěl bych na něm vyzkoušet backtesting. Zkusil jsem strategii křížení dvou klouzavých průměrů podle videa, ale když nakonec potvrdím Run, tak všechny hodnoty jsou nulové. Žádné výpočty. Nevíte kde jsem mohl udělat chybu? Zkusil jsem různé strategie, ale nechce mi to ukázat žádné výsledky. Je to tím, že v demoverzi toto není zpřístupněno nebo čím?

Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, jakým způsobem se dá otestovat strategie Double Top/Double bottom v tomto programu (kromě ručního backtestingu). Je to strategie, která mě zaujala svou jednoduchostí a spolehlivostí, chtěl bych na ní postavit svůj obchodní systém. Zajímá mě její úspěšnost a profitabilnost v různých trzích a tak prosím o radu, jakým způsobem ji naprogramovat, ať vím, jestli má cenu ji nadále zkoušet dále testovat podrobněji a rozvíjet. Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den či večer všem diskutujícím. Prosím o radu. Mám staženu trial verzi Genesis. První den vše fungovalo O.K. Po té firma zaslala nabídku na vyzkoušení nového způsobu zasílání dat. Od toho okamžiku mě nefungují Real Time data. Pouze po refresh Quote Board se načtou aktuální data.Při komunikaci s podporou mě zatím nenašli důvod.Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...