Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
TomasN

PFG

Doporučené příspěvky

Mám dotaz na Tomáše nebo Petra. Když jsem byl na e-mini II, padly tam informace, že by měl mít Finančník v brzké době vyjednané dobré podmínky u PFG. Chtěl bych si otevřít účet a proto se ptám, jak to vypadá? Kdy asi bude možné za daných podmínek otevírat účet u PFG přes Finančníka? Předem díky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Mám skromný dotaz.
chtěl bych přes tohoto brokera obchodovat i pozičně pitové trhy a to přes jejich platformu BEST PROtrader a nevím zda je to možný. Mám demo verzi a docela se mi zamlouvá.
Předem dík za odpověď.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj,
úplně nerozumím zda PFG poskytuje jen platformu pro zadávání přikazů nebo i grafy "charting service".
Takže jestli si mám pořizovat sieru, když uvažuju o obchodování elektonických(emini a ZG) trhů přes PFG.

Jinak myslím , že to bude dobrý broker ve woodieclubu na něj pějí chválu.

aldamit

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
TomasN a ostatní,

jak se jmenuje ta platforma je to ten "bestdirect fast" užem stahlasi dvě rúzné programy od PFG a nic z toho asi není ta platforma. Stahoval jsem Dema.

Díky za odpověď, trochu se v tom ztrácím.

aldamit

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
margin 500$ pro emini ma dnes kde kdo a zas takova vyhoda pro zacatecnika to neni. to bych nebral jako kriterium. komise 4,4 je fajn, ale normalne dostanes 4,8$ jinde, a uprimne, s PFG byly vzdy problemy. use google nebo i tady na foru

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Kdyby s nimy byly problemy, tak by s nimy asi Tomnes neobchodoval a nevyrizoval lepsi podminky pro financnik. Ale k tomu se spis vyjadri on. Margin 500$ ma dnes kde kdo, ale chybi jim k tomu poradna platforma. ZAtim jsem ennasel brokera krome IB, ktery ma slusne komise a pritom dobrou platformu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
2 TomasN
:-) jsi me pobavil. asi jsi spatne hledal. tedy urcite. K Tomasovi a Petrovi chovam uctu a respekt, ale o PFG si myslim sve. Jen sem pouzil google. pokud veris vsemu co ti kdo rika, ok, tvuj problem. precti si tady jake problemy meli lide s platformou Best (tady si nejsem jist jestli to nebylo pres jineho brokera, ale staci pouzit vyhledavani.)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.