Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PFG


TomasN

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 247
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Mohol by mi, plz, niekto poradit? Stiahol som si Best ProTrader Demo od PFG. Chcel som si tam natiahnut graf nejakej komodity a pozret na woodieho ako to vyzera, ale nechce mi stiahnut ziadny graf. Connectnuty som, svieti to na zeleno, ale pise, ze data nie su dostupne: Bar Data Not available for ZBZ6 from PFG Data Server. Please Try Again.
Vedel by niekto poradit, ako na to?
Vdaka.

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Best Pro Trader používám už necelý měsíc a jsem spokojen, problémy nemám ani se stabilitou anis daty. Pokud jsi změnil připojení k internetu, tak bych hledal problém právě v této změně. Chce to ověřit kvalitu připojení, jestli třeba nedochází k nějakým timeoutům při načítání dat. Mám pevné připojení od kabelovky a problémy opravdu nemám a to do grafů na YM a ER2 "čučím" denně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

dotaz spise na "financniky" - jesti se nejak posunulo jednani s PFG a nasimi urady (ci kde je problem) a take
jestli PFG Kelly umi futures spready.

Tj. Jesti jejich platforma umi zadat prikaz najednou jako spread nebo jestli se musi nakrocit zvlast apod.


Druhy dotaz na kohokoli.

Platforma Best Direct (bylo zde napsano jiz mnoho) mi nevyhovuje - a to tak ze velmi.
PFG vsak nabizeji jeste dalsi platformy Best Direct Navigator a Best Direct Pro Trader.
Sveho casu se tu probirala i Best Direct fast (demo pouzivam a jede vyborne).

A nyni k dotazu - muze mi nekdo v kratkosti rici cim se tyto platformy lisi (cena, moznost spreadu apod)

Dekuji

Seven

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zatím stále vyčkáváme, PFG podala registrační formuláře na tuzemskou ČNB, úřady si ale dávají klasicky na čas... T.j. je to v rukou úřednických, jakmile bude PFG registrováno u ČNB, už nebrání nic ničemu.... Pro spready není vhodný, pouze pro ID. Pro spready doporučuji full-service brokera. My s Petrem obchodujeme spready u www.striker.com, dělá tam český broker martin@striker.com . Negarantuji ale, že vás ještě vezme jako klienty, záleží na dohodě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak píše Lukáš, jediný problém je v tom, že pokud nebude PFG registrované u ČNB, nemůžeme veřejně začít nabízet služby, které jsme s PFG pro tuzemské tradery vyjednali. Jinak nic více v tom není, PFG je registrovaná u US komise, což při vší úctě považuji za podstatně větší garanci, než tuzemská ČNB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj trajdeři,

mám problém rozchodit PFG Fast , doteď jsem zkoušel pfg best direct navigator a docela to šlo. poté co mám konečně lepšího kompa jsem se těšil na PFG Fast , ale po několikerém nainstalování mám tyto potíže:

- nedaří se mi stáhnout žádná historická data a získávám pocit, že to nejde (v instruktážním videu zdá se také nic)
-jednotlivá okna pouze s templatem nejdou zavřít jedina možnost je shodit program (toto se děje opakovaně
-nejsem si jist zda mám všechny součásti (je to jen jeden program?)

tady popíšu co jsem nainstaloval:
1. zaregistoval jsem se tady www.pfgbest.com/fast/signup.asp
2. mailem přišlo jmeno, heslo, číslo účtu a acces key
3. stahnul jsem pfgfast3.3.3.exe a nainstaloval +vložil jmeno, heslo, číslo účtu a acces key
dále jsem zkoušel zda něco nechybí a stahnul jsem ještě bdfaid.exe a PFGfastContracts.exe, nezjistil jsem ale jejich funkci.
měl někdo problémy a vyřešil je ? díky za rady

napadá mne zda toto demo není pouze pro živé testování, stále ale nechápu problém se zavíráním oken...

(Mám výkoný noŤas 1G RAM, a windows xp)

aldamit

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...