Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
TomasN

PFG

Doporučené příspěvky

zdravím ,

rád by som sa spýtal skúsenejších či PFG fast alebo pro , ktoré z nich je lepšie a či májú lepšie dáta na menších TF 1 min a resp.tick ako IB so SIERROu , resp . či by ste mohli poradiť brokera aj splatformou ktorý ponúka kvalitnejšie dáta na 1min TF a tik TF ako IB za prijatelnú cenu.....
Ďakujem . Jaro

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
chci se zeptat jaké jsou podmínky založení účtu u PFG, jakou částkou je nutno fundovat účet, aby trader měl přístup k datům a mohl papertradovat?

Díkes

Ax

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
AxemaneX,
pro papertrading nemusíš zakládat účet. Stačí pravidelně obnovovat DEMO.
8. 12. jsem dával do tohoto vlákna odkaz na download platformy a na formulář k založení DEMO účtu.
O reintalacích jsme v tomto vlákně také diskutovali.

Mnoho zdaru. Greenhorn.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý večer všem...
Zaujala mě věta, že se dá přes DEMO dělat papertrading v podstatě zdarma.. tak jsem se podíval na stránky PFG a našel jsem tam, že jen určité komodity např. u ER2 to není možné, ale např YM jde ..je to tak, nebo se pletu????

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
pokud to tam pisou tak to tak asi bude. u jinych brokeru to tak je. nabidnou bud jen nejakou burzu ci jen nejaky index ci komoditu

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
radusor,
DOM nezavisi na Sierre. sice IB nepouzivam ale urcite jejich nejaky frontend DOM bude umet. mozna BT. nevim jak u tsimu. no a v DOM mate hodnoty bid ask

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den všem...
Jen se chci zeptat, kde mají na stránkách PFG nebo kdekoli jinde zmínku o marginu na ER2 za $500 ??? a komosi 4,4 RT jak je psano v tomto vlakne.... nikde jsem to nenašel.. já našel na stránkách PFG margin na ER2 E-MINI RUSSELL 2000 - INITIAL: 3,375 Maintenance: 2,700 ...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
jestli tomu dobře rozumím, u PFG je možno stáhnout a registrovat demo a pro papertrading od nich stahujete data grátis? Co se týká té několikeré přeinstalace dema, to není asi moc košer, co? :)

Ax

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ta komise 4,4RT domlouva Tomnes s PFG. Akorat uz to melo byt v provozu. Jak to vypada? Nebude nahodou u DEMA problem s tim, ze budou zamerne porusena(zkreslena) data?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,

pořád to vázne na registraci PFG v ČR u ČNB. To je bohužel trochu zdlouhavější proces. Počítám, že by to ale mělo být každou chvilku, skutečně už je to krátkodobá záležitost. Na Mplaye pak pravděpodobně přijede i náš broker z PFG, takže pak mohu na něho odkázat i osobně :-)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
TomasN,

pokud na to opravdu spěcháte a umíte anglicky, pošlete mně email s informací, s jakou částkou chcete účet otevřít. Zkusím ho přeposlat svému brokerovi.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.