Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

Dobrý večer všem,
dnes se mi stala docela nepříjemná věc cca. okolo 18hod a to, že po zadání příkazů, jak vstupního buy, tak výstupních 2x sell (SL a PT) spadnul OEC systém a vše totálně zamrzlo, což přiznali. Jenže jak jsem zjistil, tak byl do trhu pustěný pouze vstupní příkaz, bez ostatních, tj, hlavně bez SL ... protože to bylo zamrzlý, tak nešlo nic zrušit. Když systémy nahodili, tak cena byla o dost níže a samozřejmě, když nebyl v trhu SL, tak byl otevřený PT notně v mínusu a opět nešlo nic zrušit, ani po komunikaci s jejich chatem. Zkoušel jsem i telefon, ale všichni jejich operářoti byli zaneprázdněni, což mi potvrdil i jejich člověk na chatu. Takže místo plánovaného SL 40 USD, z toho bylo 185 USD :-(

Máte někdo s tím zkušenosti, je reálné toto nějak zreklamovat ? Podle jejich chatu nikoli, ale nějak se nemají k tomu mi vysvětlit, proč :-( Příkazy jsem zadal přes bracket, tak jsem doufal, že půjdou do trhu spolu.

Díky za vaše zkušenosti,

Ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj vsichni,
mel bych dotaz na nekoho, kdo uz u OEC otevreny account ma.

Dostal jsem se v registraci k otazce, jestli uz mam nejake zkusenosti s tradingem. Ve skutecnosti jsem jeste naostro neobchodoval, jinak se o trading zajimam uz zhruba rok. Nekdo tady psal (mozna ve vlakne u jineho brokera), ze je dobre tam napsat, ze clovek uz nejake zkusenosti ma, jinak musi pak resit jeste nejake veci navic (ze si je vedom risku atd.). V tom formulari je ale krome "pocet roku zkusenosti" take udaj o tom, u jakeho brokera jsem obchodoval a cislo uctu (doufam, ze jsem si to prelozil spravne). Poradite? Jestli tam napsat nejakou blbost a nebo popravde rict, ze zkusenosti s realnym obchodovanim nemam? Co by z toho pak pro me plynulo?

Jinak pokud mate jeste nejake jine dobre rady nebo postrehy ohledne registrace, tak napiste ;-)

Diky moc
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, já to řešil tak, že jsem měl demo U IB a a pak asi 2 měsíce placené demo u OEC na, kterém jsem udělal cca 50 obchodů,nevím teď přesně. Pak jsem jim napsal, že mám zkušenosti s IB - schválně zkratka a s demo účtem u OEC tam jsem uvedl normální číslo účtu - byla to otázka dne co to otevřely, zrovna mi to demo ty dva měsíce vydělávalo. Jinak jsou poměrně velmi dobře komunikativní po mailu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bluemage:
díval jsem se do svojí smlouvy a mám tam uvedeny 2 roky zkušeností s futures a options. Jméno brokera jsem uvedl RM System a na místo číslo účtu jsem napsal "Individual" a vše v pohodě prošlo, účet schválili a otevřeli. Myslím, že to ani nijak neprověřujou a je jim to víceméně jedno, spíš se tím jistí, proti nějakým problémům v budoucnu, kdyby si třeba pak po nich chtěl vrátit peníze, protože si nevěděl, že v tradingu můžeš ztratit :)

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k, vojta1970: Super, díky moc za rady.

Ještě bych měl jeden dotaz: na konci procesu je "Fax a copy of your passports and a recent utility bill to us at +1-614-792-2594" (už jsem jim psal a vím, že to můžu poslat i emailem). Recent utility bill je doklad o zaplacení bydlení? Byt, kde bydlím, není napsaný na mě a není mi moc jasné, co z toho vypozorují. Jak jste prosím řešili toto?

Ještě jednou díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni,
když už jsme u OEC, tak jak řešíte ukládání dat pro backtesting? Vím že OEC trader má v sobě zahrnutou určitou historii, ale pokud se chci ve svém time framu podívat dál do historie, tak mi to ukáže max asi 10 dní zpět.
Napadlo mě že si budu dělat screeny a ty tisknout, ale je to takové neohrabané, jak to řešíte vy?
Díky Lukas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, trvalo to poměrně krátce mám pocit,že do max tří dnů mi přišlo potvrzení že peníze jsou na kontě, den na to mi otevřeli live účet. Vše bez potíží po emailu. Jestli od nich máš demo tak jsem chvilku jel oba účty s jiným heslem pak mi ho sami sjednotili na heslo live účtu. Peníze jsem posílal přes Moji banku od KB. Docela hodně adrenalin, přiznám se, že jsem moc nevěděl kam je posílám ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mo2t:
díky za reakci, koukám, že moje neplánovaná ztráta cca. 140 USD je proti Tobě pakatel.
Nicméně u mě, ani po výměně mailů s OEC to neskončilo lepším řešením, než jejich omluvoum a klasickým ubezpečováním, že problém odstranily a doufají, že se to v budoucnu nestane apod ... je to jen moje tvrzení, proti jejich a já nemám žádný důkaz, že jsem to zadal správně, čímž jsem si jistý ... což je poučení pro příště, jak mi ťuknul Nobody na chatu, příště udělám okamžitě screenshot platformy se stavem problémi a příkazů, s tím se věřím bude vyjednávat lépe :) naštěstí tohle neni nějak ohromná částka, takže to nechám plavat a jedu dál.

držím palce, ať Ti to dopadne úspěšněji.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vojta1970: Tak už mám taky potvrzeno, že peníze došly a účet je "ready to go". Jen se, nevím proč, nemůžu zalogovat do OEC Tradera. Už jsem jim psal, čekám na odpověď... S tím posíláním jsem právě taky trochu pocítil nával adrenalinu - přece jenom to byla na můj vkus poměrně velká částka kamsi do neznáma... Pro ty, co si teprve někdy v budoucnu budou chtít založit u OEC účet a budou fundovat přes ČSOB, přikládám příkaz k úhradě, jak jsem ho vyplnil já (s úspěšným koncem :-) ).

5760

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...