Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

daryl2264 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to brus
>
> pisu, ze ty 3 buye mam od ctvrtka

jo, a žes přihodil další (BUY) a že se rychle vyplnil, čemuž rozumím tak, že ses dostal do trhu... to je první co potřebuji objasnit, a pak nerozumím souvislosti dnešního gapu s objednávkou ze čtvrtka na 9580. Víš, snažím se nějak orientovat, zejména v tom, co dělají zkušení tradeři, a v těch mnohdy heslovitých příspěvcích to nebývá snadné. Dík za vysvětlení tvých kroků.




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prajem pekne rano priatelia.

Dlhsie som FX ani realne neobchodoval, ani nesledoval (stale sa tym este nezivim) a pozeram ze za velmi kratku dobu poslednych dni EUR/USD islo velmi prudko nahor. Viete mi prosim v jednej dvoch vetach napisat co sa udialo a preco tu nebol ani naznak korekcie? Je to pekne vysoko, k tomu ma prist este stvrtok a ECB.....no a rad by som vedel o co tu ide :) Dakujem Vam.

zyx66

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To dzink.
Ďakujem za radu, nevedela, že si môžem online overiť u CMS prečo mi nepotvrdilo market. Budem sa snažiť
nájsť ten link čo tu dával Sid (dúfam,že sa mi to podarí), ale moja angličtina nie je taká dobrá aby som si tam
trúfla napísať nejakú reklamáciu. Viem, že sa dá reklamovať aj keď mi nezoberie SL, ale neviem ako.

To radekter
Som rada, že už viem v čom som urobila chybu pri obchodovaní gapov. Nabudúce vyskúšam - ďakujem.

Robinia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...