Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

teqa

s těmi jeníky myslím že trend by mohl vydržet do zítřejší 17-18 hodiny, pak bude zavírání krátkých pozic kvůli trojnásobným úrokům a podle velikosti korekce bych viděl nástup znovu po 23 hodině, librojen jsem prošvih ale moc mě to netrápí, jsem od minulého týdne od pátku short na chf/jpy a od večera na nzd/jpy, ještě jsem měl cad/jpy ale to mě vyhodilo na posunutém SL. no a dnes od rána USD/jpy a vypadá to dobře, teď už jen mizerný ISM a jedéém. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

radekter

Každou středu ve 23h00 našeho času dostaneš trojnásobné úroky za všechny otevřené pozice. Jak jsem zjistil minule, i za ty co jsi otevřel třeba v 22h59. Ale to jestli se ti trojnásobný úrok přičte nebo odečte z účtu, to záleží na tom jestli jsi long ci short. Ale to znas... (Jo ještě jsem se měl zmínit, že to tak funguje u CMS)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

francois

obchodování gapu se myslí že ihned po otevření trhu ve 23:00 jdeš proti směru gapu protože téměř vždy je korekce protisměru gapu, někdy čás někdy celý gap, nebo pokud se stane že oevírací cena je jinde než ve skutečnosti ale to se mi stalo jen párkrát, to je spíše takový sencorův tunel na gapy. nemůžeš jít do trhu před 23 ani entrem ani za market pouze po 23 když cms otevírá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...