Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

pacho:
nemyslim ze je adp extra presne, dle me odhadovat NFP podle ADP je cista utopie

200609 ADP +107K (predpoklad +120K) vs NFP +128K (130K) = rozdil 21k
200610 ADP +78K (N/A) vs NFP +51K (125K) = rozdil 27K
200611 ADP +128K (N/A) vs NFP +92K (130K) = rozdil 36k
200612 ADP +158K (N/A) vs NFP +132K (125K) = rozdil 26k
200701 ADP -40K (N/A) vs NFP +167K (115K) = rozdil 207K
200702 ADP +152K (+135K) vs NFP +111K (146K) = rozdil 41k

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DarkMan
Souhlas, "sběr dat" ze strany ADP a oficiálního NFP vychází z trochu rozdílných zdrojů...ale spíše mne u amíků zaráží někdy dost velké rozdíly po revizích...toto kurňa nemohou spočítat hned pořádně ?.. -amatéři::-). Dobrým vodítkem jsou někdy "tipy" bank a investorů na dopoledním Bloombergu.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

4x.sk Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nazdarek, aj nekdo cihate na GBP/JPY ?

jasně všichni čekají na 23:00 aby neplatili za trojnásobný úroky, tedy kromě mne, já jsem charitativní typ, jinak jsem hodně zvědav na noční Tokio zdali se někam pohnem, ale podle toho jak otevírá austrálie bych tipoval že obava z uzavíraní carry stále trvá. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

re gbp/jpy: pokud nemate urcite 'in'formace potrebne k intradenimu tradingu nebo perfektne zpracovany a overeny AOS s pevne urcenym s/l a mm ... tak je to par, ktery vam 'zrusi' ucet ... drive nebo pozdeji ...neberte to jako zavist, zlomyslnost ci pesimismus (k tomu mam hodne daleko)... berte to jako dobre myslenou radu ... imho. gt/gl!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dark, Sid : v podtate mate pravdu . Keby tie data boli velmi presne tak by na ne market reagoval citlivejsie. Do 30k je ta presnost celkom dobra kedze trh vyraznejsie reaguje ak je NFP +/- 50k a viac.
Endy: nemas niekde tabulku pohybov kde by sa dal pozriet pohyb pri roznych odchylkach NFP oproti ocakavaniam ? Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moja historia je zatial prilis kratka, ale da sa to pozriet napriklad tu: http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=8618 Pripadne prikladam este super spracovane data, niesom si teraz isty, kto je autor (herman?). PS: ale treba brat do uvahy asi aj sucasne vyhlasovanu trade balance (teda byt asi opatrnejsi pri vysledkoch). pacho Napsal: ------------------------------------------------------- > Dark, Sid : v podtate mate pravdu . Keby tie data > boli velmi presne tak by na ne market reagoval > citlivejsie. Do 30k je ta presnost celkom dobra > kedze trh vyraznejsie reaguje ak je NFP +/- 50k a > viac. > Endy: nemas niekde tabulku pohybov kde by sa dal > pozriet pohyb pri roznych odchylkach NFP oproti > ocakavaniam ? Dik

3438

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tak co kluci máte nažhavený myšky, nějaké nápady na dnešek, můj tip sazby BOE zůstanou a libra oslabí, u ECB si netroufám říci, ale obě záležitosti budfu řešit entříky na obě strany, jak na britské tak evropské straně.
Jinak koukám na 15 TF USD/JPY dvojitý vrchol , takže asi si dám krátkou pozici na librojen, kde formuje něco podobného, a pokud k tomu ješte libra trošku oslabí, můžeme se dostat tam kde jsme byli před nočním Tokiem.

:) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
na Bloombergu jen 10 z 68 oslovených ekonomů si myslí, že BoE sazby zvýší....přikláním se proto k názoru, že BoE NE a ECB ANO (tam je očekávání na 3,75% hodně silné a bude proto asi dobré něco políčit i na pár EUR/GBP)...důležitý bude i Trichetův komentář ve 14,30 hod.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911
Bloomberg - jejich normální www...Placená verze je podle mne dobrá spíše jen k okamžité reakci po datech nebo na zprávy, které se dostanou ven na jiných serverech až po x-minutách - a na to mám Reuters ve VT, který toho přináší taky v každé minutě hafu....Bloomberg je hodně dobrý přes rozbor, tabulky a komentáře k jednotlivým fundamentům - a to je k mání, chválabohu, zatím bezplatně..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...