Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hapko: na indikatoru, ktery jsem si vlastnorucne vyrobil - na bazi separace (diference dvou MA), ale predpokladam, ze se musela v nejake podobe vyskytovat na libovolnem, ktery v sobe ma nejakou formu MA.

Co se tyce TF, tak kdyz se koukam na 1min, 5min, 15min, 30min, 1h, 4h vsude se vyskytuje v nejake podobe. Ja se primarne zameruji na 15min... tam mne to bohuzel vykoplo, pac jsem dal stopku pod low okolo 10:00GMT, tim spise signal okolo 13:00 hodiny je silnejsi, pac se jedna o dvojitou divergenci - k 1:30GMT, 8-10GMT a 13:00 GMT. Ja jsem vsak resil jine veci a tento silny signal jsem propasl... a kdyz uz jsem si ho vsiml, tak nebylo vhodne vstoupit. Ony divergence ze sve podstaty znamenaji "silu" davu - a ta sila se prave fundamenty muze radikalne menit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65 Napsal: ------------------------------------------------------- > Posli nam obrazek! :-) moc ti fandim... lepsi by > bylo jeste jet takovou jizdu na sever... pri tvych > 16 lotech to je jeste 12.500 USD mesicne na > urocich :-) To by nebylo špatný..ale trh si udělá stejně, co bude chtít..JEDINĚ!!! ..když mi pomužeš a naložíme to tam do plnejch, tak to snad někam dotlačíme...samozřejmě s pomocí všech traderů z finančníka A to by bylo, aby jsme...s mojí vědmou, tvým kocourem a Sidovou koulí...za chvíli netrumfli B.Gatese. TUHLE VÁLKU VYHRAJEME! P.S. Obrázek přikládám. d2264

3413

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...