Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID, Radovan, :
vsetci sa tu stazujeme na VT a CMS ale od vas nic take nepocujeme. Ja viam ze uspesny tradery sa na nic nestazuju ale zacinam mat dojem ze koli tomu ze im robite slusny obrat na spreade tak mate od CMS specialny pristup a tento problem ktory tu mame vsetci co obchoduju mini sa vas netyka. Naozaj nemate problem s VT alebo o tom len nepisete ? DIK :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mnoooo bratia a sestry ja som den na jendovi nevedel dat stopku dal som buy nikde nic tak som to resetol a ejhla dvadsat pat doma ta kam close zase nic restart hop a bolo to tam tak neviem mne sa zda uz asi dva tyzdne ze ani grafy nechodia presne akoby boli zpozdene ale mozno som len prepracovany zaujimave :-) tak ze restartovat restartovat restartovat ako povedal bill

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho Napsal:
-------------------------------------------------------
> SID, Radovan, :
> vsetci sa tu stazujeme na VT a CMS ale od vas nic
> take nepocujeme. Ja viam ze uspesny tradery sa na
> nic nestazuju ale zacinam mat dojem ze koli tomu
> ze im robite slusny obrat na spreade tak mate od
> CMS specialny pristup a tento problem ktory tu
> mame vsetci co obchoduju mini sa vas netyka.
> Naozaj nemate problem s VT alebo o tom len
> nepisete ? DIK :)

Ja jsem obchodoval trosku az dnes odpoledne a jsem docista znechuceny :-( Sice jsem neprodelal, ale zhnusilo me to. VT mi nebralo limitky (PT), neslo zavrit rucne ani po restartu a neprislo ani upozorneni na zmenu ceny... ze neslo nakupovat za market pri vetsim pohybu to beru, jen se to clovek dozvi az za nekolik minut a objednavka zmizi z objednavek a pak se bud samodestrukcne zrusi a nebo otevre obchod, ale v jinopu dobu to uz neni tak atraktivni...

Mam u CMS dva ucty, kazdy jde jinak. Ten starsi o neco lepe. Zalezi asi, na kterem je to serveru...

Jinak si asi nestezujeme pro to, ze je to nutne zlo. U jineho brokera jsou zase jine svinarny :-)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho
a co mi pomůže, když si tady budu ventilovat, že mi na pár minut kleklo VT ?...napíšu jim mail, použiji pár slov začínajících na f...a tak se uspokojím ?..:-)..tři pozice po x-lotech jsem si uzavřel po prvním kleku telefonicky a jedu dál...nejde-li o život jde o h...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Miki01
Na grafech (na demu) chybí skoro hodina.

Kdyby si tady nikdo "nestěžoval", tak bych nevěděla, co můžu od live VT čekat. Chci pokud možno eliminovat svoje chyby a na to, co nemůžu ovlivnit, být připravená. Takže je asi správné stěžovat si u CMS (komu se chce), ale já jsem ráda, že to píšete i sem. Pro VT jsem se už rozhodla, takže teď chci vědět, co mě čeká. Díky
Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...