Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

Sid

U ECB jsem to předpokládal že sazby půjdou nahoru, ale jestli euro posílí nebo oslabí tak tam si klidně můžu hodit korunou. Záleží jak říkáš na tom co Trichet poví a jak si to dav vysvětlí. Ovšem v tento čas už budu mimo, takže bez mé účasti.

PS: Včera jsem zahlíd dobrou hádanku a nemůžu se s ní nepodělit, i když je to mimo vlákno a možná ji znáte ale mě pořád způsobuje křeče v oblasti břišní.

"Jestlipak víte jakým slovní spojením vzniklo slovo tchýně? No přece tchoř a svině."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

herman,
kosmeticka vada to neni v zadnem pripade. nevim jak u vas na FX, ale na futures je to idealni. samozrejme ze smart money ty info maji taky, jenze ty neobchoduji stylem jako my. kazdou minutu. takze pro futures je to fajn.

noles,
uz jsem slysel ze jsou sluzby kdy se to dozvis vterinu dve pred ofiko vyhlasenim, ale moc tomu neverim.

tech sluzeb je dost, zalezi co chces za data, jak kvalitni a jaky dalsi service. uvedu treba www.tradethenews.com je tam i specialne fx kanal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman,
nerozumim presne jak to myslis. jak rychle na to ja reaguju? no zalezi na datech, jaka jsou ocekavani. a co je to za report. tak buy/sell hned po tom co ty data zjistim. nekdy cekam na pullback. ted se snazim dat do kupy data za par let zpatky a podivat se jestli mi to v necem nepomuze, jako trebe ze NFP uz nedela takovy pohyby nebo tak. je s tim dost prace do ktery se mi nechce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Asi to je v tomhle vlakne trochu OT, takze se omlouvam, ale nenasel jsem vhodnejsi vlakno ;) IBFX spustili novy web s nejakymi informacemi ohledne forexoveho trhu. Lehce jsem to probehl a myslim si, ze pro velkou cast diskutujicich (hlavne pro zacatecniky) jsou tam zajimave informace ohledne fundamentalni analyzy (popisy dulezitych dat, co vlastne znamenaji atd). Je to hlavne teorie, ale urcite prinosna. Je tam i neco z TA a dalsich podoblasti obchdoovani - hodne zakladni veci. Kazdopadne se chystaji to dale rozsirovat. uvidime, co z toho vyleze :)
Link primo na katalog je www.ibfxu.com/Catalog.aspx.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešní NFP a předpovědi těch "velkých" mají dost velký rozptyl. Od +165 (Thomson/IFR) po pesimistických +38 (First Trust Advisors). www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=asUmghBMrg7w&refer=currency
Pokud budu spekulovat i se středečními údaji ADP (57K a nejmenší hodnota od července 2003), které zahrnují především privátní sektor, a taky s tím , že státní department snad v únoru moc míst nevytvořil, tipuji výsledek kolem 60-70K a dolar nebude mít asi po 14,30 hod. tendenci růst, spíše naopak..uvidíme...:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...