Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Forexak,
přiznávám se :o) také jsem pustil žilou. Věděl jsem že NFP nee, ale neposlechnu se a neposlechnu.

gogo100,
ještě jsem nepátral, jak se do toho slovníku doplňují větné celky. Bylo by to ale super, kdyby to šlo. Všiml jsem si, že v některých případech už řadí slovosled.
pořešíme....

pěknej víkend všem
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sabanosova
souhlasím, ale rád bych ty fundamenty líp pochopil, samožřejmě kvůli obchodům, ale zatím mi to do hlavy moc neleze.Třeba dneska, US zprávy byly podle mě dobrý a výsledek je, že v tuto chvíli je to tam kde před zprávama.Chápu, že pro intradenní obchodování je to vlastně další možnost slušného výdělku, ale nejsem si jist jestli tenhle pohyb sem tam umí někdo skutečně určit. Jedinej klad je, že EUR/USD alespoň testnul 1.33xx. Snad by se ten suport mohl prolomit a konečně začít nejakej trend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Trigor:
Dnešní zprávy byly na pohled dobré pro US, ale: meziroční srovnání Pending home sales spadnul o 10,2 % (!) a Pending home sales index klesl o 3.2 %. NFP dobrý, ale revize šla dolů (i když malinko), poslední dobou jsou všichni zvyklí, že se reviduje nahoru. Navíc core PCE Price index byl horší než se očekávalo, což je také důležité. To, že takováhle skoro "remiza" nakonec vyznívá pro Euro, může značit, že se mění polehoučku sentiment. Pokud příjde něco silnějšího pro Euro, může to dodat sílu, která se teď evidentně nedostává, na přelezení dalších rezistencí. Ale na udržení to síly má dost.
Také je možné, že se spousta účastníků našeho milého posezení sichruje proti Greenspanovi, kdyby zase vyrukoval z nějakou silnou hláškou dnes v noci, zrovna jako minulý pátek (čínská akciová bublina, mimochodem od začátku roku posílení přes 90 % !). Protože A.G. předpověděl internetovou bublinu, tak se takováto vyjádření od něj neberou na lehkou váhu.

Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

..btw,

..Dnešní čísla z trhu práce předčila mírně očekávání trhu. Když počet nově vytvořených pracovních míst za měsíc květen dosáhl hodnoty 157 tisíc, což je o 25 tisíc více než trh předpokládal. V dubnu vzrostl počet nových míst o 88 tisíc. Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech zůstala beze změny 4,5 procenta a je tak na nejnižší úrovni za posledních pět let. Zatímco průměrná hodinová mzda se zvýšila o 0,3 procenta na 17,30 z dubnových 17,24. Pozitivní zprávou je zvýšení osobních výdajů o 0,5 procenta po předchozím růstu 0,4 procenta. Jádrový index osobní spotřeby, který FED bere jako měřítko inflace, se zvýšil o 0,1 procenta.
Ukazuje se tak, že trh z práce jedním z mála pozitivních částí americké ekonomiky a je pravděpodobné, že spotřeba domácností, která meziročně vzrostla o 4,4 procenta, zůstane i nadále tahounem růstu amerického hospodářství. I přes velmi malý růst ekonomiky v první čtvrtletí (meziročně 0,6 procenta) se očekává postupné zvyšování tempa růstu ekonomiky USA ve druhé polovině tohoto roku. Důležitý pro ekonomický vývoj USA bude stav trhu s nemovitostmi, který se stále nachází ve velmi složité situaci. A podstatné bude jakou měrou se tyto problémy přenesou i do ostatních částí ekonomiky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...