Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

marcus:
Analýzy jsou buď kam vítr tam plášť nebo mají tendenci vytvářet sentimenty. Dneska kupř. euro bušilo do 1,32 jako o život. Nakonec to po PCE vzdalo. Pak podle mně právě Chicago PMI, jindy druhořadý inikátor, tím, že ulítl a hlavně že se dostal pod hranici 50 bodů odstartoval další velký skok. Právě tím, že přehršle analýz vytvářejí až panickou náladu na trhu, je zvýšená citlivost. Je jasný, že jsme v trendu, který má silnější momentum, než ten na jaře. Pro nejbližší týden beru jakýkoli pokles na euru jen jako korekci k cestě vzhůru. Vzhledem k tomu, že na dolaru nejsou příští týden skoro žádná data, krom pátku samozřejmě, bude-li udržen vzestupný trend, tak se máme na co těšit i do budoucna.
Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Každá bublina jednou splaskne, tahle je ale zdá se ještě hodně tuhá. Kde kdo očekává od ameriky první poslední a na druhé straně když je příležitost, si do ní kopne... Pochopitelně jsem chtěl jít dnes proti usd, ale Oanda, na které si zatím hraju, se se mnou stále odmítá bavit... :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Merlin,

kdyby měl FED zájem na tom, aby dolar oslaboval, určitě by do světa nevypouštěl zvěsti o tom, jak je ekonomika US v dobré kondici a že inflace i nadále zůstává hrozbou. Důvody jsuo dle mého názoru zcela prozajické a tisíckrát omílané. Euro a Libra se těší z očekávanéo zvýšení úrokových sazeb, zatímco dolar je na tom přesně opačně.. Stejně je to i s jednotlivými ekonomikami. Zatímco eurozóna a Británie posiluje, US dochází dech..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pietro 001 Napsal:
-------------------------------------------------------
> To Radovan:
> tak mě napadlo...ještě držíš nějaký dolar-yen long
> od toho nepříjemnýho pohybu nebo už jsi vše zavřel
> a jedeš nanovo?
> Pietro

Drzim... tezko rici, jestli bohudik a nebo bohuzel :-)
Podarilo se mi nakoupit na short eurojen na 153,30, tak to tak strasne nevidim... otazka je, co ten zbesiec udela :-)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Radovan:
s jenem člověk nikdy neví, co si Ti Japončíci vymyslej.....Na druhou stranu, jak říkáš: Ono to půjde jednou kolem:-).Jsem zvědavej, kdy přijde nějaká korekce.....
Tak držím palce, ať to dopadne a můžeš vylézt se zdravou kůží!Jestli se nepletu, tak je jen někde 300 pips pod tvým vstupem, co?
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...