Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Spokojen:-)...
Jinak nevím, že se někde probírala střední cena...Akorát to, že jí CMS nemá... Já naopak mám u Saxa jedině střední cenu a všechno se přepočítává dohromady.Není tam, něco jako 10 za....Je tam prostě celkem x za cenu y. Něco se tu možná probíralo, ale věčně to stejně každej počítá jinak. To, že řekneš, že jsi -334 pips je dost neobjektivní, protože můžeš např. prodat 1 lot za 119,01 a pak 10 za 118,40 a průměrnou cenu máš úplně jinde než 119,01...
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Merlin Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dumám nad tím, jestli vývoj dolaru je skutečným
> obrazem ekonomiky nebo je to úmyslně ovlivňováno
> vládou USA potažmo FEDu z důvodů import, export
> nebo domácí ekonomika, ale nedovedu domyslet proč.
> Ani ekonomika Euro-zony nějak převratně neroste.
> Nevíte?
> Zdeněk


A co treba "konspiracni" teorie o fondech, kterym se kvuli prevazne range-tradingu behem celeho roku (az na vyjimky, zejmena yen-crossy) asi vubec nedarilo....a tak stacilo vyuzit thin marketu ihned po TG, prorazit R, S a hle ... trend je na svete! Ale uzavirat ucetni knihy na konci roku v cervenych cislech neni zrovna hezka vizitka....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65 Napsal:
-------------------------------------------------------
> S librojenem nejak nekamosim, docela me tam zere
> ten spread... a jak jsem rikal uz kdysi, muze si
> to u me vyzehlit jedine az bude na nejakych 221
> :-) a k tomu ma daleko. Uvidime, co udela
> dolarojen a cmucham i k eurojenu :-)
>
> Radovan

rade,

...jak to, ze si isiel short do kabeljenu, ..teda proti swapu,.. myslel som si, ze naskocis long niekde okolo 223,50.., teda preco si ni?...mna tam tiez svrbel finger na misi, hodil som vsak kompromisne, buylimit na 223 a bohuzel tam ho uz nechytilo,...ted by to byl cca 500pips+, sila , co ten dovede,...naskocil som ale do cablelswisie a swisiegreenie a vezu se, margin neprustrelnej,..konto dovoli ..., a na ten kabeljenik si este pockam...

g.l. to "fxcarry" traders


(tu) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gogo100 Napsal:
-------------------------------------------------------
> rade,
>
> ...jak to, ze si isiel short do kabeljenu, ..teda
> proti swapu,.. myslel som si, ze naskocis long
> niekde okolo 223,50.., teda preco si ni?...mna tam
> tiez svrbel finger na misi, hodil som vsak
> kompromisne, buylimit na 223 a bohuzel tam ho uz
> nechytilo,...ted by to byl cca 500pips+, sila , co
> ten dovede,...naskocil som ale do cablelswisie a
> swisiegreenie a vezu se, margin
> neprustrelnej,..konto dovoli ..., a na ten
> kabeljenik si este pockam...
>
> g.l. to "fxcarry" traders
>
>
> (tu) ;)


V cem jedes? Pichas si a nebo jen cichas? .-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

R65

Kdysi jsem také vedl diskusi a .... ten je určitě "nazobanej ... hojaja"

Jak se daří brachu. Ty minulé dny (čtvrtek, pátek) mi trochu hnuli žlučí, zvláště když jsem ten výbuch očekával. A zrovna jsem stál proti. Mám ten pocit, že se do puntíku realizovala prohlášení národních bank (sivodňa, ja dumaju, što eto dělo druzej z narodnoj banky Rassii) plus už každému došlo, že když GDP zpomaluje (a prognózy to předpovídají na hodně dlouhou dobu), tak prostě zpomaluje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar vespolek,

už jsem to tady jednou navrhoval, odezva žádná, přesto se domnívám, že nejsem snad sám, kdo by něco takového uvítal - mluvím o forex chatu.
Takže zkusím tentokrát zajít dál a zkonkretizovat to: Níže je uvedeno místo na to přímo stvořené, kam téměř nikdo nechodí, je free a funguje, není nutno se nijak registrovat. Je tam nadefinováno 5 místností, bohužel Forex se nejmenuje žádná. Navrhoval bych zkusit se scházet třeba v té prostřední (Options on Futures), která by obecně mohla byt nejméně exponovaná.
Takže kdo má zájem, tak zde:

www.tfc-charts.w2d.com/chat/

snad není illegal, že to píšu sem..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdysi jsem četl od E.A. Poe v nějaké sbírce detektivních příběhů myšlenku:

volně parafrázuji

když člověk na nízké myšlenkové hladině vymyslí hádanku (chyták či něco jiného), pak ji docent není schopen rozluštit (a obráceně to platí samozřejmě také).

Na něco podobného jsem pak ještě narazil v nějaké knize (německý autor, beletrie - děj II. světová válka), kde hrdina ve vzpomínkách na dětství popisuje hádání kuliček v ruce s tím (jedna nebo žádná), že dopředu ohodnotil IQ protihráče, a pak ho podle jednoduchého klíče systematicky obíral o kuličky.

Tak nějak jsem si připadám méněcený při luštění posledního gogova100 příspěvku. Poraďte (i když to není zrovna v mezích vlákna).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...