Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

To Miki01, dzink:
Ty ranní aktivity nejsou ani Moskva ani Pygmejové, ale končí japonci a spol. Ke konci sessionu jsou většinou nejčilejší.

To retro, radekter:
Co by měl pořád vyhlašovat? Stačí, že celej trh na něj půl dne čeká. Tenhle týden si svý řek´. Možná neumí hrát na ságo, ale vybrali ho dobře.

To MN: Možná je nějakej skvost ukryt v interpunkci.

Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Už to tady bylo ve více verzích, ale jedna pěkná a přehledná verze, včetně zvuků..:-) pro různé světové časy je na:
www.timeticker.com/
A pro úplné detailisty je asi nejlepší stránka www.qlock.com/time/gmaps?map=1
Tam lze jezdcem na levé straně mapy najít i tu nejposlednější vesnici na světě..včetně názvu ulice...dobrá zábava..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň.
Som dva mesiace na deme VT a včera v noci som sa aj ja pokúsila obchodovať gap. Neviem, kde som ale urobila
chybu, pretože sa mi stala nasledujúca vec. Cca o 22.00 som zadala market buy na GBP/USD. Ten sa mi však objavil
len v hlásení, a nebol potvrdený na grafe (nepomohol ani reset VT). Keďže sa trh obrátil o 23.hod. proti mne
a market nebol stále potvrdený (nemohla som ho ani zrušiť, ani zadať SL), rozhodla som sa vypnúť PC a ísť spať
držiac sa tu už známeho "príslovia" však ono to jednou pujde kolem." Ráno po zapnutí PC sa však MO nikde neobjavil
a obchod ako keby neprebehol (hoci už by som mala nejaké +). Neviem či sa to stalo tým, že som na deme, alebo
som vzhľadom k tomu, že bola nedeľa v noci, zadala nejaký nevhodný typ príkazu, alebo v nevhodný čas.
Môže mi niekto poradiť?
Ináč, keď už som sa odvážila prihlásiť do diskusie, chcela by som sa touto cestou poďakovať všetkým, ktorý
sa podieľajú svojimi skúsenosťami na tom aby sa aj taký laici ako ja , samovzdelávaním naučili tak veľa. Ďakujem.
Tak ako niekto ráno číta noviny ja čítam diskusiu "komentáře a tipy k vývoji měnových páru" - je skvelá a som rada
keď sa niekedy môžem zasmiať nad vtipnou poznámkou (aj keď podľa pravidiel to tam nepatrí), ale veľmi to
odľahčí napätie.

Robinia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Robinia: priste kdyztak podobne tema dej do vlakna Spolehlivost brokeru ci jak se to jmenuje ;) Na Live by se ti to stat nemelo, kazdopadne mas vzdy moznost si to online proverit s jejich helpdeskem, kdyz u CMS mas ucet. Sid sem kdysi daval link, nejak ho nemuzu najit, protoze VTcko uz nejakou chvili nepouzivam.
Ad Ono to jednou pujde kolem - nedoporucuju nechavat nechranenou pozici (bez SL) - mas to jako s nechranenym sexem. Spousta lidi tvrdi, ze to je lepsi bez, ale k uhone clovek prijde raz dva ;)) Kazdopadne v podobne situaci na demu bych asi sel taky spat :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...