Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

daryl2264 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Z gapu zacinaji byt tutovky...mam tam gbpusd od
> ctvrtka 3x buy za 9580..takjsem jeste jeden
> prihodil..vyplnil se velmi rychle...vypadato na
> nocni jizdu..hodne pipsu vsem.

Ahoj. Můžeš mi prosím tě trochu objasnit co píšeš ? Kdes dostal dnes v noci plnění za 9580 long ? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maatej Napsal:
-------------------------------------------------------
> Co si myslite o kabli? Na 4hod grafe je celkom
> solidna medvedia divergencia, snad by to stacilo
> na sto pipsovy pohyb smerom na juh. Co vy na to?


Běž na 1,9710 číhají moje nákupní entry :)


Jinak dotaz na ostatní máte nějaké entry kolem hranice 2.0 na cable?? Např. na 1,9998 sel a 2,0025 Buy??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
Taketo vstupy robim radsej rucne podla 1M grafu ... Nikdy nevies o kolko to moze este uletiet dalej a s rucnym vstupom sa to da trocha presnejsie odhadnut, teda aspov vacsinou.
Moj skromny nazor je, ze ak sa cable dostane cez 1,9900, tak treba ocakavat prudke a rel. velke korekcie prameniace z vypredajov a z obav, kam to az moze dojst ...
Takze asi bude nutne pouzivat volnejsie TSL alebo radsej ist po castiach s nastupom na korekciach a na primerane TP, co sa mi zda vhodnejsie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

miki

no mám tam SL 25 pips ale pro případ že by k tomu došlo když budu mimo monitor, jinak očekávám po cinknutí na hranici 2.0 uzavíraní dlouhých pozic nastavených profitů a celkem slušnou korekci a co se týče nákupů záleží zdali je někdo ochoten dát za libru více jak 2 dolary, asi to chvíli potrvá než si na to lidi zvyknou, ale možná se pletu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...