Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní deník


Martinek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 319
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dík mira-k, nejde mně to, přikládám screen shot. Už mám jeden , který je z CFT informací-je přehlednější. Potřebuji to samé co v deníku. Tak tedy: po zadání do "D" ukázat procenta v "E.". Konkrétně - po zadání čísla do "D10" procentní pohyb z čísel "D9" a "D10", neboli, o kolik % se zvětšil, nebo zmenšil počet. Zatím to počítám ručně a dost to zdržuje, když to mám dělat u EGI a navíc 4 trhů co sleduji. Mimo to to dělám i v deníku. Snad si s tím poradíte. Zatím i student matematiky na VŠ si s tím neporadil. Díky a snad někdy v budoucnu na oplátku.

10133

Link to comment
Sdílet pomocí služby

greatboy Napsal:
-------------------------------------------------------
> To:jadvig,
> díky, je vidět, že by to mělo fungovat. Po
> provední mám ale ve sloupci vždy jen" #NAME?" a v
> některých řádcích je "#DIV/0!". Je vidět, že je
> někde ještě něco potřeba udělat-což nevím. Zkoušel
> jsem to několikrát a pokaždé je to stejné.
>
>
Pokud tam mate #NAME?, tak nejspis pouzivate anglickou verzi excelu a funkci [bold]KDYŽ[/bold] je nutne zamenit za [bold]IF[/bold]

Tato fce funguje az od bunky E10 dale. Pokud ji roztahnete do bunky E9, tak ve vzorci delite bunkou D8, kde je ve vasem pripade nazev sloupce a tudiz neni s cim pocitat - z tohoto duvodu se v bunce E9 objevi #DIV/0!. Predpokladam, ze jinde se tato hlaska nezobrazila.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

jsem zacatecnik a jako takovy jsem pred casem hledal nejaky vzor obchodniho deniku. Narazil jsem na toto vlakno a hned v jeho uvodu jsem nasel odkaz na xls soubory se vzorem takoveho deniku. Protoze se jednalo o starsi prispevek, tak ty soubory od uzivatele Martinek byly jiz nedostupne. Rekl jsem si, ze si tedy vyrobim vlastni obchodni denik na zaklade zkusenosti posbiranych na tomto webu.

Abych se nejak odvdecil za poskytnute informace, tak jsem se rozhodl vam tento denik poskytnout pro vasi potrebu.

www.flyshare.cz/stahni/38962/Obchodni_denik_master.xlsm

Pokud budou nejake dotazy, tak vam je rad zodpovim a pripadne komentare a pripominky privitam.

Pavel

PS: velke diky patri hlavne me zene, ktera mi moc pomohla s programovanim maker :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

pavel436

Dnes jsem brouzdal po finančníku a náhodou jsem narazil na tvůj deník.Stáhl jsem ho a po otevření jsem velice příjemně překvapen.Zvažoval jsem,že se ponořím do excelu a pokusím se nějaký deník sám vytvořit,ale abych řekl pravdu,myslím,že něco v tomto duchu bych asi nebyl schopen udělat.
Padl mi do ruky,tak jsem za to velice rád a tímto bych ti rád ze srdce poděkoval.:))

Na závěr bych se rád zeptal jakým způsobem tam vložím nové řádky pokud vyčerpám těch 20 tebou nastavených .


Díky
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...