Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

J.A.tester


Alec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 449
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

o použití pro RB jsem už taky přemýšlel. Někteří další tradeři by to určitě přivítali :-).

Myslím, že není nic nemožného co by nešlo dodělat. To je většinou to nejmenší, jak to napsat. Jen já nejsem žádný programátor a dělám to, abych si ulehčil svoji práci a musím se taky věnovat tomu hlavnímu.

Mám toho teď prostě hodně, ale možná to jednou přijde na řadu. Zatím je hrozně moc věcí co chci dodělat :-). Samotného by mě to zajímalo. Velmi lehce jsem se o RB taky zajímal.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

O RB sme přemýšleli v Plzni. Závisí to jenom na nízkém TF. Protože vstup je časově neomezený. Data pro vyhodnocování můžou být vyexportovaný normálně v čase. Otázka jak nízký TF by byl potřeba ideální samozřejmě 1sec. Tolerance do 5sec by se asi dala skousnout, ale pak už je to moc. Jinak ideální je samozřejmě vyexportovat RB, ale vznikne tam spousty problémů se vstupním příkazem, výpočtem mfe a mae (kvůli nižšímu TF), heatu. Takže možná jednodušší je použít co nejnižší TF.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

viki: ja mam OP vymysleny tak, ze vstupujem na open nejkeho RB.. takze by som zadaval presny cas toho RB, ktory by som naimportoval do dat... a alec pisal ze bude mozne vystupovat lubovolne na nejakej hodnote, len na tom este pracuje... a co ma zaujima ze keby som naiportoval data z RB grafov, a vstup budem davat cas taky isty ako su data, ci to bude dobre ratat...ale aj tak je to skvela vecicka.. za ktoru mozem len dakovat...
pekny den, Zero999

Link to comment
Sdílet pomocí služby

viky: este som to neskusil... ale skusim a uvidime... len je tu ostazka vystupov.. ked ALEC doknci tester tak ze sa bude moct vystupovat kedykolvek.. bude to genialne...:)) lebo teraz to asi nepojde, iba ak vystupim na open nejakej RB.. myslim... ale keby to slo, bol byto asi ten najlepsi dennik:)) este raz dakujem:))
Zero999

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zero999:

vložená data jsou libovolná. Jen je potřeba pracovat s tou konstantou pro TF. Tedy pokud se zadá 0:00 bude to počítat vstupy na stejném baru (za CL) na kterém byl vstup.

Když mám nahraná 1min.data a dám 0:00 tak budou vstupy na CL toho samýho baru. A takhle sa dá postupovat i směrem k menšímu TF. Bere to třeba i 10s TF. Jen psát správně ty vstupy (po 10sekundách).

Jestli to pomůže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...