Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

J.A.tester


Alec

Doporučené příspěvky

už jsem na to přišel... Já mám nastaveno ve windows XP národní prostředí Angličtina US a exel to automaticky přeměňuje podle operačního systému, ale dá se zachovat národní prostředí ang.US a zároveň aby exel neměnil datum a to při funkci " formát buněk - datum - formát - (*3/14/2001) hvězdička (*) říká že excel nebude datum měnit :-)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 449
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer všem... předem se omlouvám za mé otázky, ale nějak si nevím rady s touto super aplikací.. prosím o help... stačí jen trošku detajlněji vysvětlit jak mám zadat data do listu signal... - mám nahraná data , mám otevřenou sierru vydím určitý patern v určitý čas, vydím vztoupit do trhu na buy i čas , do aplikace zadám datum potom čas vztupu potom směr tj B patern pokud to není zrovna ZLR tak třeba jiný název, potom jedu v sieře dál po barech a až dostanu sygnál k výstupu tak zadám, čas výstupu a na jakém základě pak bych měl zadat Vypočítej obchody a poté by se mělo ukázat kolik obchodů jsem udělal Počet obchodů:
Poslední řádek:
Kontrola na "Start":
Kontrola na "Stop":
Kontrola posloupnosti:
no a potom si ty obchody můžu ruzně kombynovat SL atd.... Prosím o radu při zadávaní obchodů do aplikace... někde dělám chybu, protože to nechce vypočítat obchody :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radusor:

je potřeba dát vědět programu s jakým TF se pracuje. Proto slouží hodnota v listu signal, buňka T15. Pro 1min.TF je potřeba zadat 0:00 (je to vždy použitý TF - 1, takže pro 1min TF to bude 1 - 1 = 0 a používá se formát 0:00) . Připomenu zadávat časy baru a ne přesný čas vstupu (což je pro 1min TF stejné pokud jsou použita 1min data)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak sem prohnal sve obchody znovu protoze sem mel nastaveno 0:04 na T15 po nastaveni na 0:00 (coz je tedy pro 1min data) se mi pekne zvisily zisky)))))

jinak u jednoho doplneni dat mi to hazi chybu a nevim proc

proste mi to nechce nacit data: prvnich 14 obchodu nacte i pocita podle kriterii a pak ani prd. zkousel sem mazat umazavat obchody ale vypada to ze to nemuze najit zadanej cas v zalozce 1min ale ten cas i datum tam je i je zpravne cas zadanej toto sem zatim nerozlouskl


Link to comment
Sdílet pomocí služby

jediné co mě ještě napadá je, že když jsem kopíroval data ze sierry do 1m J.A Testeru tak jsem měl ve windows jazykové nastavení angličtina US tak jestli se ty data nenahráli nějak divně jako že jinak to bere čárky a tečky v číslech .... že bych to celé nahrál od začátku znovu, ale již s změněným jazykovým nastavením windows na češtinu... může to být tím ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

při vymazání všech hodnot u originálu v sešitě signal a zadání náhodných obchodů (zároveň zanechání dat v sešitě 1m)a při stlačení tlačítka vypočítej obchody to obchody spočítá bez chyby... i když je tam buňka T15 na hodnotě 0.04 .. to znamená, že u mě je chyba asi v nahraných datech-sešit 1m ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém vyřešen... :-) bylo to opravdu tím, že jsem hned ze začátku kopíroval data ze siery do J.A. Testeru při jazykovém nastavení windows na angličtinu US -asi si to nějak jinak přebralo tečky a čárky v datumech a datech času.... pokud jsem to celé od začátku udělal s jazykovým nastavením čeština tak to funguje :-) docela jsem si oddechl :-) děkuji všem za trpělivost....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radusor:

každopádně zajímavý poznatek :-)

Do nové verze jsem už zadávání TFmu trochu předělal. Tak, aby to bylo "odolnější" tak uvidíme :-) musí se to otestovat.

Mělo by to poznat jaký data jsou nahraný a podle toho se to přizpůsobí. Snad to pomůže. Aby to poznalo US verzi Win. teda fakt neplánuju :-)

Opět připomínám jestli narazíte na chybu - nejdříve se podívejte do listu data. Tam je proveden záznam všech dat pro vypočtené obchody a většinou tam z těch informací chyba vyplyne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...