Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

J.A.tester


Alec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 449
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím chtěl jsem se zeptat.... pokud jsem zadal třeba 13 obchodů a výsledek je třeba $15 po přepočítání a já si chci vyzkoušet jaké by to mělo výsledky při různém zadání SL.. tak jsem změnil v listě obchody hodnotu SL a dal jsem znovu vypočítej obchody a výsledek byl pořád stejný... tak se ptám kde dělám chybu nebo jestli se to má dělat nějak jinak... děkuji předem za odpověd..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kalimat:

zatím jsem to nezkoušel. Záleží jaká data by jste chtěl nahrát (jaký TF), jaký TF používáte pro vstupy, a jakou formou vstupovat do obchodu (na CL baru, na Open, v průběhu baru atd.)

Zde je to primárně myšleno pro vstup na CL baru. Možná by stačila malinká úpravička.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím poraďte mně. Prošel jsem celé vlákno snad pětkrát. Laboroval jsem s jazykovým nastavením. Zkrátka když nakopíruji data do listu 1m a odmažu všechny 0 a navstupuji např dva obchody do listu signal tak mně to neseřadí zapsané obchody po zmáčknutí tlačítka. Umím to seřadit tak, že vyznačím příslušné řádky a použiju systémový nástroj třídění od Excelu. Když seřídím a zmáčknu vypočítej... dostanu obrázek s hláškami CHYBA. V listu 1m se v zeleném sloupci nic nepočítá.

3041

3042

Link to comment
Sdílet pomocí služby

valaki:

to tlačítko pro setřídění obchodů slouží pro dodatečné vložení obchodů. Nebylo určeno pro tuto formu přetřídění. Takže je potřeba vkládat obchody postupně za sebou podle času.

Tlačítko setřídění obchodů se použije např. když udělám test jednoho paternu, provedu výpočet a potom chci přidat test dalšího paternu. Takže mám třeba 10 obchodů vypočtěných pro ZLR a pro stejný časový úsek chci provést opět test např. GHOST. Pokračuje se ve vkládání obchodů (opět popořadě) a potom teprve spustím Setřídění obchodů. Program spojí tyto dvě části obchodů do sebe v sestupném pořadí.

Je divné, že se nezobrazila chyba testu posloupnosti a je tam OK. Podívám se na to jestli tam není chyba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přidám ještě, pro lepší pochopení, vysvětlení proč je potřeba obchody dávat popořadě.

V listu 1m může být např 50000řádků. Aby program našel hodnoty jednotlivých obchodů (prochází list 1m a hledá data), musel by tyto všechny řádky pro výpočet obchodu projít. A to pro každý obchod opakovaně. Takže pokud zadám 100 obchodů znamená to několik milionů řádků k projití. Aby se vše zrychlilo program u prvního obchodu hledá od začátku a potom u dalších obchodů už začíná vždy tam kde předchozí obchod skončil. Výsledkem je obrovské zrychlení výpočtů.

Nebyl by problém to vyřadit, ale kdyby to tam nebylo, určitě by Vás to nebavilo při každém přepočtu jít si dát kafe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Upozorňuji, že se objevila chyba v proceduře pro vyhledání nejvyššího času v listu 1m.

Pokud nakopírujete do listu "1m" 1minutová data v rozsahu 0:00 - 23:59 tak to nenajde skutečný nejvyšší čas. Testuje to jen prvních 1000 řádků. Nějak jsem si to nedopočítal kolik řádků je třeba min. testovat.

Tímto se omlouvám za případné způsobené komplikace.

Chyba by měla být v brzké době opravena. (ve verzi v odkazu ke stažení). Případně mě kontaktujte e-mailem a já pošlu správnou verzi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...