Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

J.A.tester


Alec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 449
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Vdaka Alec, mne zadavanie timeframe ako je teraz 100% vyhovuje, konecne je nejaky tool s ktorym som vyskusal ako dopadnu obchody ked vstupim o 1 alebo 2 minuty skor ako je close napriklad 10min baru lebo tu minutu predtym tak na 90% viem ze kliknem na buy/sell, ja by som sa prihovaral este za MA v equity ak sa to da nejak jednoducho spravit, u mna vsetko ostatne funguje presne tak ako potrebujem
Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja sem zatim neprisel na to proc mit to nejde

delam tento mesic ktery je ted tedy prosinec er2 ale zadane data mi jdou pouze od 6 do 12 teho pak us to zadne dat a nebere a hlasi chybu.

Proste jde pulka

v zalozce data se mi zobrazi jen ty ktere to dokaze precist. V 1t mam vsechny data z sierry.

Taze fakt nevim cim to

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste mam takovje dotaz obcas se mi u nejakeho meho zadaneho signalu obevi v DATECH misto start stop "Překr"
co to znamena ? obevi se zatim canceled

v signalech mam zadano ukonceni treba 18:52 ale data to maji do 18:59 (treba)

je to tim ze to bere velikost batu a ja musim vlasne zadat prikaz az na druhem baru???

avatar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No prave ze zadane to mam dobre presne poporade udela mi to vecinou kdys jdu z pozice do pozice napr privni mam

15:45 - 18:52 a hned dalsi 18:53 - 19:52
a v datech to je
od 15:45 - 18:55 a pak to napise na vstup 18:53 prekr

udela mi to obcas vecinou kdys mam 6 a vice obchodu dene.

zatim to neresim vecinou posunu vstup tka jak to chcou data a hotovo

avatar

i tak panove diky za program fakt ste mi brutalne pomohly

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen doplním:
k vloženému vzorci v listu 1m pro určení posl.řádku: správně je COUNT(znak dolaruA:znak dolaruA)+1

excel občas odkazy na buňky sám opravuje a tak jsem to do další verze vyřešil jinak (makrem) ale s tím znakem dolaru by to mělo i tak být OK.

avatar: chce to opravdu mrknout do listu data a podíat se (porovnat) čas ukončení předchozího obchodu (před Překr.) s časem vstupu a výstupu.

Překř. říká že program našel obchod který končí déle než následující začíná a tím by došlo k otevření dvou pozic najednou. Šlo by to povolit, ale znamenalo by to upravit některé zrychlující prvky a tím delší doby na výpočty. Takže prioritu dostala rychlost.

Canceled jen říká že ten výpočet obchodu byl zrušen.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alec Napsal:
-------------------------------------------------------

> Překř. říká že program našel obchod který končí
> déle než následující začíná a tím by došlo k
> otevření dvou pozic najednou.

Něco trvá déle, ale končí později.
Toto hrozné použití slova "déle" v české češtině
nám na Moravě fakt rve uši (zde oči).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...