Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

Robinia,

Je to obycajna webovska stranka a ako taka sa v prehliadaci aj sprava.
Ak nema nastaveny automaticke obnovovanie (ako napriklad SME), tak sa obnovovat nebude, musis to robit rucne.
To ze sa vo VT obnovuje, je preto, ze VT je tak naprogramovane a robi to obnovovanie za teba.

Do VT nemozes kopirovat nic, tam to je napevno nastavene, aby ukazalo len to co ukazuje.

Pochybujem, ze tieto stranky najdes cez google, je to predsa len platena sluzba a nie pre verejnost.

Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Endy,
ďakujem za odpoveď. Možno som len svoju otázku nesprávne interpretovala. Ja som si tú Reuters url adresu
skopírovalo do môjho vyhľadávača (čo je google), potom som zmenila ten počet správ podľa tvojho návodu
a keďže som nevedela čo s tým ďalej dala som to cez záložky, uložiť do lišty záložiek a ono sa mi to neustále
samočinne aktualizuje, každú minútu. Len tam neviem zmeniť ten refresh- asi to ani netreba. Doteraz keď som bola na deme som používala tzv. čítačku čo tu dal niekto na sklo a veľmi mi to pomáhalo.

Robinia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Robinia:
preco to davas do vyhladavaca ? Ved tu url nakopiruj priamo do prehliadaca explorer a refreschuj si to sama . V zalozkach ti to je na nic lebo ta url adresa bude platna mozno jeden dva dni a potom ti ju uz nenajde a budes musiet skopirovat novu z VT. Ak chces automaticky refresch tak si stiahni a nainstaluj iny prehliadac . Ja mam operu a tam si mozem nasatavit refresch stranky aj na 5 sec. v explorery to neide.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To pacho
ďakujem - vieš ja na všetko používam mozilu . Ale keby si mi napísal presnejší návod tak
to nejako vtlčiem aj do toho exploreru. Myslela by som si,že je to to isté len iná firma. Na PC som samouk a ak som niečo poplietla tak sorry. A čo je to tá opera (nejaká platforma, alebo si tam chodíš zaspievať?)
Robinia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Robinia : no zaspievat si aj zaspievam ked mam v sebe zopar poharov vina ale to radsej nechci pocut :)) Opera je internetovy prehliadac ... ty pouzivas Mozzilu ja mam Operu ... skus si ju najst na nete a nainstaluj staci ak das do Google vyhladavaca vyhladavat "Opera" tak to bude hned prvy odkaz. Inak Mozila ma mozno tiez auto refresch . Skus kliknut na volnu plochu stranky pravym tlacitkom ci to tam nahodou niekde nebude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim, chtel jsem se zeptat ohledne AOS pro VT. Chtel bych si naprogramovat AOS, kde bych zadal napr. cas stop-obednavek na obe strany a pri vyplneni jednoho prikazu (long) se druhy prikaz(short) smaze a s nastavenim PT a SL,nemate to uz nekdo naprogramovany nebo nepouzivate neco obdobnyho??diky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Skusam testovat ten Sidov AOS (ASIDAP) a musim povedat, ze start je zatial viac ako zly - len za dnesny vecer 7 obchodov, vsetky minusove a celkova strata -76 pips :-( Testovane to je na EUD/USD a USD/JPY, minutove grafy, 2000 sviecok. Uvidim, ako sa bude darit v dennych hodinach, snad to bude lepsie. Len pre zaujimavost to nechavam bezat aj takto vecer aby som zistil, ake vysledky by sa dali uhrat. A veru az taketo biedne vysledky som neocakaval.
Je mi jasne ze z prvych par hodin testovania a zvlast v nocnych hodinach sa ziaden zmysluplny zaver neda robit, dolezitejsie bude, ako sa to bude chovat cez den a aky bude vysledok po mesiaci. Ale prve vykrocenie nebolo zrovna tym spravnym smerom :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ziaden AOS nenahradi cloveku hlavu na krku (teda to co v nej ma (alebo by mal mat)).
Skus ten AOS teraz na Jenove pary.
Celodenne trendy posledne dne, uvidis ako sa ti budu zelenat riadky v open positions.


Antar77 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Skusam testovat ten Sidov AOS (ASIDAP) a musim
> povedat, ze start je zatial viac ako zly - len za
> dnesny vecer 7 obchodov, vsetky minusove a celkova
> strata -76 pips :-( Testovane to je na EUD/USD a
> USD/JPY, minutove grafy, 2000 sviecok. Uvidim, ako
> sa bude darit v dennych hodinach, snad to bude
> lepsie. Len pre zaujimavost to nechavam bezat aj
> takto vecer aby som zistil, ake vysledky by sa
> dali uhrat. A veru az taketo biedne vysledky som
> neocakaval.
> Je mi jasne ze z prvych par hodin testovania a
> zvlast v nocnych hodinach sa ziaden zmysluplny
> zaver neda robit, dolezitejsie bude, ako sa to
> bude chovat cez den a aky bude vysledok po
> mesiaci. Ale prve vykrocenie nebolo zrovna tym
> spravnym smerom :-(
>
>


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to wendelin34

Nazdar,
to myslis vazne?:-)
Takze ked chcem testovat nejaku strategiu a spravanie konkretnych indikatorov aspon niekolko dni naspat /robim dailyi, mam proste smolu?
Alebo si mozem len podla grafu povedat "tak tuna by som vstupil do pozicie a tu zasa vystupil? Ono je to uplne inac ked ma clovek pravu stranu gradu prazdnu a vstupuje do pozicie,ako ked je graf plny.
Lepsie sa uci s prazdnou pravou stranou ked clovek nic dalej nevidi a tak sa da spravne testovat.
Takze o niecom takom mozem vo VT len snivat?
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...