Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

@ trigor
b, pokial mas zaskrtnutu volbu "Enable Hedge Option By Default" v "General Properties" tak mas povoleny hedge a opacna pozicia sa Ti nezavrie.
a, O zozname neviem, neviem ani ci existuje iny broker ktory vyuziva VT a nie je to iba IB pre CMS. Podla mna je CMS jedina moznost ako obchodovat cez VT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

trigor:
Nebudu te premlouvat k MT nebo VT, ja mam zkusenost s obouma platformama a vim co je PRO ME lepsi (VT jsem ani live nezkousel, proste mi vubec nevyhovovalo). Takze zhrnu jen fakta ohledne MT je prehlednejsi, intuitivni, modifikace EA kazdym tickem (VT pri vykresleni baru), SL na strane serveru (VT na strane clienta), siroka komunita ktera prinasi mnoho EA a inidkatoru. Fakta ohledne VT snad zhrne nekdo kdo se vnem vic vyzna.

To ze myslis, ze neni kvalitni broker pro MT je zrejme jen tva domenka a asi nicim nepodlozena, je zde rada live obchodniku co pouzivaji MT a rozdhodne obchoduji a vydelavaji misto toho aby resili problemy. Ikdyz se obcas nejaky objevi .)

Ano je pravda, ze zde nejdes vetsinou negativni prispevky, ale to je dano zrejme tim, ze kdyz je problem tak si kazdy rad zanadava a kdyz vse funguje tak to neni duvod o tom psat. Stejne jako MT ma problem tak ho ma nekdy i VT nebo kterakoliv jina platforma dulezite je aby to ty problemy nebyly caste.
Navic VT provozuje jen omezene mnozstvi brokeru (tusim 2 ale nejsem si jist mozna jich je vic ), MT provozuje pres 100brokeru.

Ja sam obchoduji s MT u IBFX a dokazu u tohoto oskliveho brokera vydevat :) a rozsirovani spreadu uz neni tak markantni jako driv.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan: díky za názor, i když jsem tím vlastně dostal další ránu.Já jsem totiž používal dvě dema MT4, jedno bylo od NF druhé od IBFX. NF není broker kam by se asi daly posílat tisíce dolaru na účet a když jsem později začal u IBFX neskutečně mě dožíral ten spread. Vzhledem k tomu, že jsem se původně chystal zrovna tady otevřít live účet začal jsem koketovat s tím, že se naučím VT a najdu si jiného brokera (netušil jsem, že VT má ten okruh výběru brokerů tak malý).Pravdou je, že MT4 jsem se naučil za pár dní bez rad-porad. Při mém letmém seznámení s VT jsem zatím našel jeden klad a to, že je možný bez problémů roztahat grafy na jakékoliv množství monitorů bez omezení, neboť grafy nejsou svázaný s hlavním oknem programu jako v MT4.
No, a jsem tam kde jsem byl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigor:
Skús sa rozhodovať podľa toho či ideš obchodovať FA alebo TA.

VT zápory - občas spadne spojenie, ale to sa stáva v poslednom čase menej a menej, niekedy zamrzne ale to je viac výhoda ako zápor, vtedy sa dá využiť tzv. "Sencorov tunel", no a ak používaš AOS, rátaj s tým, že pozíciu ti otvorí až po dokončení sviečky.
MT zápor - rozťahujú pred fundamentami spread, neviem ale či to robí každý broker alebo len IBFX.

Ja používam VT live a MT demo, každé má svoje výhody a nevýhody, ani jedno ale nieje "šlapnutie vedľa", prípadne môžeš časom zmeniť brokera a platformu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím klucka, mám prosbu pokud někdo máte verzi VT 1,6 pro 98 tak mi ji pošlete na email ..........jasem(zavináč)seznam(tečka)cz

Díky moc bohužel mi dnes asi chcípla deska v notesníkovi takže doma jsem spustil stary Siemens Simatic PG740 jen pro znalce. Pošlete když budete někdo on-line dnes, zitra budu v práci kde mám 1,6 uschovanou, uvidím za jak dlouho notesníka vyreklamuji, jinak budu muset koncem týdne koupit na doma něco nového.


díky lisakus :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...