Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

ahojte :-) asi budem vyzerat ako hlupak, ale aj tak sa spytam... nedavno som sa docital na tomto vlakne o pouziti pivotoch vo vt-cku. neviem co robim zle ale nejako sa mi tie pivoty nezobrazuju. mam na mysli hned prvy clanok od Sida. neviem ako s tym zacat-parametre ako su intenzita... tiez nechapem ako ste sa dopracovali k oknu Trading system properties ako je to hned na prvom obrazku tohto vlakna... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak to nikde nevidím, ať dělám co dělám. V menu Obchodní okna mi prostě chybí zprávy Reuters. Jelikož jedu stále na verzi 1.8.3 (tam Reuters zprávy jdou), tak mi mohlo něco uniknout. Stáhl jsem opět instalaci 1.8.5.1, nainstaloval a nic. Že by nějaká změna v nabídce CMS o které nevím?
Ve verzi 1.8.5 byly zprávy OK?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ve verzi 1.8.5 zprávy Reuters jdou, takže pánové od CMS v tom "vylepšování" platformy mají trošku chaos, občas něco doplněj a na druhé straně na něco zapomenou (viz připomínky k verzi 1.8.5). V případě, že odstranění zpráv Reuters z VT není úmysl, můžeme se v blízké budoucnosti těšit na verzi 1.8.5.2

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pacho, Endy

dávnejšie ste písali o monžosti nastaviť si väčší počet správ Reuters na stranu, cez skopírovanie URL do internetového
prehľadávača. Podarilo sa mi to urobiť, len neviem, kde môžem zmeniť častejší refresh a ešte mi nie je celkom jasné
že keď už to mám v tom internetovom prehľadávači zmenené tak to mám skopírovať naspäť do VT - Reuters, alebo to môžem pozerať len cez napr goolge ?
Ďakujem.
Robinia

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...