Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,

mám dotaz s velkým D. Před 5min jsem si pustila VT-demo a koukám jako blázen. Mám otevřenou pozici na GBP/USD od 0:35, to jsem ale ještě byla v posteli a neměla ani zapnutý počítač! Navíc to bylo 0,1 lotu a já mám default 1 lot.
Máte pro to někdo nějaké vysvětlení???
S údivem Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Můžeš mi prosím tuhle proceduru blíž popsat, myslím to ukládání logů. Co a kam mám uložit?
Ještě k tomu včerejšímu hlášení. Můžu se k němu nějak dostat? Nevidím tam možnost, jak nastavit datum.
Možnost, že jsem přehlídla nějakou objednávku mě sice netěší, ale je to na druhou stranu uklidňující.
A

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nowa:
na lavej liste si klikni na activity log je to pod trading windows. Ked nieco otvoris tak sa ti to tam zadanie objednavky alebo entry a potom potvrdenie. Vzdy ked nieco urobis tak si to uloz.Inak sa to neda presne pozriet len ak si to ukladas. Na live je dolezite si to ukladat koli reklamaciam. Inak ten ranajsi prikaz si pozri v "Reports" je to vypis z tvojho uctu a tam by si myslim mala vidiet ci to bol order alebo entry.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Activity log to je to hlášení. Já používám českou verzi. Takže z toho jsem pochopila, že na tohle se zkrátka zpětně podívat nemůžu. Pokud si to neuložím.
Z reportu se podle mě nedá vyčíst, jestli to byla objednávka. Ale asi ano. Kdoví, kam jsem se večer dívala.
Díky za ochotu. Čím víc toho vyřeším na demu, tím líp.
Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pozdravujem vsetkych
dnes pri NFP tesne po.... asi tak 14.31 hod mi VT na DEME nezobralo ziadny prikaz na predaj EUR/USD za par sekund to cele spadlo s hlaskou ze server je docasne nepristupny ...ked som sa o 14.45 znovu snazil prihlasit tak hlaska "charting service unavailible" ....stava sa to aj na OSTREJ VERZII ??? ..ak ano ...ako sa tomu branit na ostro ????
dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mne sa to tiez stalo na live pocas NFP.
Charting service unavailable naskocil po tom, co mi nezobrazilo poziciu po shortnuti E$ za market.
Po relogine sa pozicia objavila v Open positions ale grafy nejdu.

To s tym nezobrazovanim orderov (SL/MO/Entry) je vraj chyba "lost message", ktora podla CMS bola opravena na strane VT vo verzii 1.8.5 ale este stale je ta chyba na serveri.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...