Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer.

Hledám někde nějaký tutorial,jak se naučit pracovat s VT.Jak zadávat a měnit hranice Stop Lossu, jak si optimálně nastavit indikátory v grafu (například nastavení MACD),jestli jsou nějaké klávesové zkratky pro buy/sell,apod.?

Zkoušel sem i googlovat,ale nic extra sem nenašel.A tohle vlákno začalo stylem "rozjetý vlak" a nepodařilo se mi zde najít základy na obsluhu VT. :S

Pokud byste mě někdo mohl nasměrovat,popřípadě se o tom tady rozepsat.

Děkuji.S pozdravem D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovane,
čemu říkáš nešly grafy? Mě se na live zatím nic takového nestalo ( pravda, jsem na live krátce). Akorát na demu se občas stalo, že grafy zamrzly. Když "nejdou grafy", dají se sledovat otevřené pozice v oknech? Nebo co s tím děláš?
Mimochodem, víš,že burčáku máš vypít tolik, kolik máš krve? Pak to má ten správný očistný účinek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bezva, takže VT se mnou nadále komunikuje. Díky
Ještě bych chtěla vědět...Když se volá na dealing, chtějí asi číslo účtu a heslo ( v mailu zmiňují "original account password" ). Trochu mě tam mate to original. Které to heslo budou chtít vědět? Nějaké heslo jsem taky uváděla ve smlouvě na live, takže to už mám vlastně tři.
Moje angličtina je mizerná, takže bych potřebovala být trošku připravená na podobné akce

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...