Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den.
Mám problém.Dnes jsem zapnul VT a není schopné mi zobrazit MA.Píše to Error in studies compilation with message "Invalid character format".

Včer mi to všechno v pohodě jelo a dneska to zapnu a bum.Už něco nefunguje.

Ještě dvě věci.
1.Když oteřu pozici,tak se mi tam zobrazí políčko "hedge".Znamená to,když ho zaškrtnu,že pozice zůstane přes noc otevřená?

2.A další věc.Který broker používá MT 4?Co jsem se díval na www.fxstreet.com/brokers/forex-brokers/ tak tam má každý broker něco jiného,jen ne MT 4.Nebo můžu se pomocí MT 4 připojit k brokerovi,který používá jinou platformu?

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Daryel:
nezkoušel jsi dělat nějaké úpravy souboru? Pak by pomohla reinstalace nebo import toho indikátoru znovu. Možná pomůže i restart.

Hedge znamená zajištění pozice..... tzn. můžeš otevřít pozici i v opačném směru

Seznam brokerů pro MT4 máš zde:
www.financnik.cz/wiki/metatrader
Jinak k brokerovi se lze připojit jen se SW, který podporuje.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď.

Nakonec sem to musel přeinstalovat.Teď to běží jak hodinky.

Měl bych ještě dotaz na Moving average cross system.Nevím jaké optimální hodnoty bych si měl nastavit,protože moc nerozumím jaký je vztah mezi exponenciálním a jiným (např.jednoduchým nebo váženým) průměrem?Resp.jaký bude důsledek malé hodnoty pro short period či naopak?Co jednotlivé čísla popisují?
Mohl by jste mi to objasnit,popř.mě odkázat na nějaký článek,či návod?Na domovské stránce VT jsme nenašel žádné info,na jaké bázi tento system funguje.

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65
to je špatný, já myslel. že když v kanclu budu mít něco otevřenýho a na pozici budu mít TRS (což je jen u mě v PC), a nejednou potřebuju odejít, vezmu noťas (v kanclu to nechám běžet) a při první příležitosti ho otevřu a tam v klidu pokračuju tj. vidím kam mi až ten TRS dolez a když je zapotřebí tak to zavřu.Když ne a vrátím se ke svýmu PC, v pohodě pokračuju tam.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...