Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

The CMS Policy of order execution is stating following:

Conditional Orders (stops, limits, entry stops and entry limits)
Conditional orders are triggered when the market price reaches the price specified in the order. When this happens, the client’s initial order is activated, requesting that the order be filled at the specified price. Under normal market conditions, CMS Forex will honor the specified price on conditional orders of up to 100 mini or 10 standard lots. Larger orders as well as orders executed in extremely volatile markets will be executed at the next available quote if the market has passed over the requested price.


Unfortunately the price you have requested was not available on the market and you received the first available price.

tak takato je politika CMS .....
rocho

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim všechny,
chtěl bych se zeptat, mám nastavený sidův AOS. V 5TF mi jede v pohodě uplně všechno ale v 1TF mi nejedou pivoty a samozřejmě k tomu šipečky a štítky s výstupy. Vše mi fungovalo v pohodě ale najednou to v to 1TF zmizelo a nejde to tam dát zpět. Kdo by mohl poradit byl bych mu vděčný. Děkuji...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to rocho :


najdi mi brookera ktori ti bude garantovat fillovanie entry orderov pocas normal market conditions a volatile market conditions bez slippagu ktory ti da garanciu a nominujem ta na nobelovu cenu. Keby si trocha vedel ako funguje otvaranie pozicii tak by si sa nerozculoval nad hintym co maju napisane lebo to ma kazdy brooker..:)

Asi tak ...


Rollover

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mr.L.A. : musis si v nastaveniach nastavit vatsi pocet sviec. Na minutovom grafe potrebujes aspon 2000 aby ti to spolahlivo vykreslovalo pivot. Ak mas iba 500 candle tak to mas len tretinu dna na grafe a preto nema z coho vypocitat pivot lebo ten sa rata z dat predosleho dna. Chod do Options -- Properties --- General --- Comumunication ---- Currency Price History Lenght.

4207

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gandhi,
to je sice mozne, ale jako uzivateli mi to je jedno. Nelze s vidinou neceho lepsiho omlouvat soucasnou hruzu. Pokud to nejde o vikendu (jako ze drive slo), je mi to jedno, ale v dobe, kdy to ma makat 24 hodin a funguje to stezi 18-20 hodin to pro me uz neni solidni partner.


Otazka je, je-li nekdo solidnejsi z jinych brokeru :-). Dost mozna, ze ne... to nevim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...