Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Re: Visual Trading 1.8
Vloženo uživatelem: Pavel K.
Datum: September 8, 2007 09:07PM
Statut uživatele: nováčekv diskuzi


tak to je docela zajimavy, mne to vypadlo uplne z niceho nic. proste to zamrzlo. akorat sem vstupoval do obchodu (na demu). na live by me to asi docela prekvapilo. to je normalni?

ANO je to normalne, u CMS je to uplne bežna zaležitosť, odporúčam inu platformu a nie CMS

rocho

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rocho,
ak máš zlé skúsenosti s CMS tak prečo u nich stále obchoduješ ? V každom vlákne na nich nadávaš a odhováraš ľudí od založenia účtu u nich a pritom chváliš zlodejov zo SAXA. Predpokladám že budeš ich zamestnanec... Ja som u CMS live 4 roky a som spokojný. Ceny, vstupy, prevody peňazí - všetko mi funguje na 100%. A nie len mne. V CMS už dlhé roky úspešne obchodujú také esá ako SID, RADOVAN65 a pod. A otvárajú desiatky lotov bez problémov.
Takže tu všade prestaň vypisovať tie svoje kydy a choď sa zahojiť niekde inde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pepe,
nie som zamestnanec saxobanky, ale mam učet aj u nich a zadavam rovnako entry stop aj u saxo aj u CMS , ale problem mi robí iba CMS a čo sa týka prevodov o tých sa tu nezmieňujem lebo naozaj funguju presne a bez problemov, ja som na fore prihlasený od novembra minuleho roku, doposiaľ som nemal problem s CMS , ale iba teraz posledne dva týždne a nie som typ vypisovať a ukazovať , že akým objem obchodujem a kolko zarabam, ak raz v živote zobchoduješ 12mil E/USD naraz v jednom obchode , tak potom sa možem s tebou o niečom konkkretnom baviť
rocho

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No chcel som sa zdrzat komentarov na adresu ohovarania CMSFX ale fakt uz musim zareagoavat aj ja. Kedze som sa rozhodol prispievat na toto forum tymto by som chcel svojou troskou prispiet k oprave nepravd co su tu popisanych o niektorych brookeroch. Najprv chcem napisat ze u CMS mam uz len maly ucet takze nie som ani IB ani ziaden podporovatel len zhodnotim realne skusenosti

Ad CMS: Ked si dostal slippage tak nemusis ohovarat a nadavat na CMS kedze keby si vedel ako to vlastne funguje dobre vies ze za slippage nemoze CMS ako spolocnost ale ich likvidny provider resp banky,resp diler. Porovnaj si ostatnych brookerov z CMS ja som bol u CMS posledny rok a nenasiel som leprisieho brookra ktory mi filloval newsky tak ako CMS. V poslednom case ma kazdy brooker problemy zo slippagom kazdy ktory nema dobre zabezpecenu likviditu a dokonca na paltformach ako Hotspotfxi alebo Currenex su problemy zo slippagami lebo to vychadza z globalnej nestability a znizenej likvidity trhu. Nehovorim ze CMS su najlepsi ale z mojich vlastnych skusenosti mozem povedat ze za posledny rok su exekucie jedny z najlepsich u retail brookerov pripominam retail brookerov. Ok ich support je trosku drsnejsi:)) ved asi viaceri vieme o co sa jedna.

Ad Saxo: (sorry za OT) ale musel som reagovat kedze pepe pouzil docela pekne slovo zlodeji. Neviem ci sa to tu uz riesilo ale vsetci na zahranicnych forach pri mene saxobank vedia co je to za brookera. Osobne s nimi mam len zle skusenosti a veci typu (sorry but we have changed your position after news trade cause you are trading speculative...). A podobne jednoducho takyto brooker sa z CMS porovnavat nemoze. Niekto mi hovori ze Saxo je ECN brooker no vidno na spredoch :)) akych likvidnych providerov maju ked maju take "nizke spredy". Tolko k zlodejom.¨¨

Rollover

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rollover,
No chcel som sa zdrzat komentarov na adresu ohovarania CMSFX ale fakt uz musim zareagoavat aj ja. Kedze som sa rozhodol prispievat na toto forum tymto by som chcel svojou troskou prispiet k oprave nepravd co su tu popisanych o niektorych brookeroch.

priložil som vypis z mojho učtu, - čiže aby som ťa opravil - je to čista pravda , ja som korektne upozornil na to , ako mi otvara obchody CMS a vyslovil som nazor na spoločnosť CMS a podotýkam , nie su to NEPRAVDY- je to upozornenie pre tých, ktorý chcu realne obchodovať cez CMS alebo aj cez iných brokerov toto je čista realita, žiadna NEPRAVDA alebo kydanie na konkretneho brokera , zapamätajte si všetci- toto sa Vám bežne može stať od hociakeho brokera , takže 4 ročny live obchodníci , prosím nezaväzajte budúcich forexových obchodníkov!!!pravda je dalej taka, že CMS nema stabilnu platformu, preto nech si každý zváži , cez koho chce v budúcnosti obchodovať, ja rozhodne nie cez CMS/neodporúčam/ . do fora som sa prihlasil 27.11.2006 do dňa 5.9.2007 som mal jeden jediný príspevok, ale kedže sa mi stalo, to čo sa stalo, tak som považoval za potrebne upozorniť na CMS, aby som realne približil všetkým učastníkom fora , ako to v skutočnosti je a nemam zapotreby sa tu už niekedy zmieňovať o spoločnosti CMS- svoj nazor som dostatočne vyjadril a aj objasnil, prečo je taký aký je. Č i je saxobank zlodej alebo nie je zlodej , to nemožem povedať, lebo ma o nič neokradli a to čo sa mi stalo v CMS, tak som v saxobanke nezažil. AK by sa mi to stalo v saxobanke, tak Vám všetkým dam okamžite vedieť, a doložím to aj z vypisu mojho učtu.Viac sa k tejto teme nebudem zmieňovať ani reagovať, pretože som to tu dosť zrozumiteľne zdokladoval.
rocho

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem u CMS live nějakou dobu a zatím jsem problém neměl. Zatím se pořád učím a mám jeden dotaz : otevřel jsem pozici a jelikož špatně tak jsem využil zajištění pozice, ale stav peněz není zastaven, ale pokud se jde short tak hodnota majetku jde při lotu 0,1 na 100 pips o 25USD a pokud jde long tak jde nahoru. Proč? ZdenekB

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...