Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ON-LINE


RidilJan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 2 týdny později...

Je zajímavé, že každého z Vás zajímá výše poplatků.
Já Vás chápu, ale s odstupem doby považuji RT za zcela nepodstaný výdaj v porovnání s tím, jaké služby jsou mi poskytovány.
Vždycky se musím pod fousy smát, jak všichni brokeři nabízejí nejnižší poplatky.
Když se jich ale zeptáte na pojištění vkladu, většinou začnou mlžit.
Osobně zatím nejsem přesvědčen o serióznosti brokera, který má poplatek nižší než $25.
Snad proto, že jsem pro brokerskou společnost pracoval a jsem si vědom, jaké náklady spolkne back a front office, nebo programování platfomy pro elktroniku.
Já si radši připlatím za kvalitu poskytovaných služeb a servisu.
U svého prvního brokera jsem platil RT $180 (rok 1993).
U svého posledního, kde jsem od roku 2001, byl úvodní RT $87,25.
Nyní platím $27.52.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dovolím si nesouhlasit. U některých strategií hrají výše polatků poměrně velkou roli. Já obchoduji intradenně ES a jakákoliv komise nad 15 RT by mně totálně zamíchala kartami mé strategie. Pojištění vkladu je určitě důleživá věc, na kterou je podstatné se vyptávat, zrovna tak jako další služby, které komise zahrnuje. Ale vše se také odvíjí od strategie. Pokud budu obchodovat poziční dlouhodobé obchody, je mi docela fuk jestli budu platit 25 nebo 35 - to už nehraje takový rozdíl. Pokud bych ale obchodoval své ES intradenní strategie s 25 nebo 35 RT, pak to můžu zabalit, protože mé intradenní obchodování takové komise neunese.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dotaz

Pokud zadám příkaz např. BUY 1 CH5 208 LIMIT , ale k nákupu nedojde protože cena se prostě na tuto hranici nedostala . Budu v takovém případě muset brokerovi zaplatit za to že se o příkaz staral a hlídal až se cena zhoupne na požadovanou hodnotu ? Nebo je to tak že : žádný obchod = žádná provize ?

Díky za odpověď REN.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se blíže informovat na stop-loss. Vím že v on-line manuálu jsou informace, ale i přesto bych rád podrobnější informace o SL. Začínám se učit o obchodování a jaksi nevím jestli SL je např.
Chci jít do short pozice
dám příkaz SELL 1 +S2005H MKT @620-1/4 v očekávání že trh začne klesat, protože si nemyslím že by prorazil nekolikadenní resistance.
Stop-Loss si zařídím jak?
Je to tak že zadám další příkaz
BUY 1 +2005H STOP @630-1/4 když by "náhodou"?
Takže případě že to nevyjde dle představ prodělám +/- 488USD.
A co když to vyjde jak je to z příkazem který uvadím jako stop loss je canceled nebo ..
tady moje znalosti končí.
Pokud funguje SL úplně jinak prosím poradtě. Díky S pozdravem Libor Klimeš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, je to přesně jak píšete.
Stop-loss není nic jiného než příkaz typu "stop" uzavírající vaši pozici.
Takže když jste krátký (tj. nejprve jste prodal) je stop loss STOP BUY
Pokud jste dlouhy (tj. nejprve jste nakoupil - očekáváte růst ceny), je stop loss STOP SELL

Pokud máte zadaný stop-loss v trhu a vystoupíte "jinak" - třeba na profit targetu, pak stop-loss samozřejmě musíte zrušit, protože jinak stále platí a mohl by vám otevřít novou pozici.

Výše stop-lossu závisí na konkrétní obchodní strategii a trhu. Může to být 100 USD, 500 USD nebo i několik tisíc dolarů v drazích trzích a dlouhodobých strategiích.
xtrader.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...