Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hedge&balance


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 262
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak Zkousim HB od minuleho utery
samozrejme zatim papirove

Podminky:
a) vstupuji limitem, kdyz nevyjde podivam se co dela podkladove aktivum a rozhodnu se jestli vemu nahradni a nebo vstoupim trhem

b) snazim se aby podkladove aktivum melo podobnou cenu a nebo kupuji v rozdilnem mnozstvi, aby vyvazil akcii s vysokou cenou a nizkou cenou

c)denne vybiram ze 200 akcii
5call a 5put opci

d) vystupy
obrovsky problem, ktery nemam vyresen
ztratovou pozici uzaviram , kdyz je ve ztrate 400 USD niz se snazim nepoustet.
dale kontroluji jestli akcie udelala co se ocekavalo a jestlize jiz jasne zmenila pattern uzaviram

zisky uzaviram pouze pocitove


dnesni portfolio a vysledek:
CAll:
MER -200 USD
JBX 100 USD otevrela gapem a vstupoval jsem uplne spatne marketem
OII -400 USD
QCOM -300 USD
JEF -160 USD
Celkem -960 USD

PUT:
KSS 550 USD
JNJ 250 USD
WMT 70 USD
DSW 270 USD
FMD 300
celkem 1440


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vas vsechny:
v opcich jsem zatim novacek, ale musim rici, ze me oslovily natolik, ze vazne premyslim o obchodovani jen opci :) Nyni testuji strednedobe obchody s options na stocks. Vybiram si stocks se silnou nebo velice slabou relativni silou a nasledne obchoduji vstupni patterny dle J.R. [Hook, prvni hook po trading range, prvni hook po congesci, 123 H/L]. Trailing stop natural S/R. Profit target 100% zhodnoceni.

Chci zacit testovat i klasicky H&B a tak me napadla strategie: reversni candlestick patterns, ktere jsou na upper ci lower bollinger band line. Tj. napr. pro long calls hledam bullish reversni pattern, ktery je na lower bollinger line a pro long puts hledam bearish reversni pattern, ktery je na upper bollinger line.
Vstupovat budu market open, nesmi byt gap. Ztratove pozice budu likvidovat kdyz cena vezme nejvyssi high reversniho patternu nebo nejnizsi low reversniho patternu.
Pozici hodlam drzet tyden. Zde malinko premyslim o vystupech. Uvidim, co reknou testy. Bud vystoupim v patek, nebo pouziju nejaky signal, jako napr. reversni bar proti me pozici.
Idealni stock je takova, ktera nema trend. Pokud uvidim vyrazny trend za dobu poslednich 6 mesicu, radeji vezmu signal jen do smeru trendu.
Jak takovou stock najit? Treba stockcharts.com maji zdarma stock screener s candle patterny. Vyberu si stocks, ktere maji podobnou price range, slusne volume a podivam se pak na kazdou chart, abych si vybral patterny na BB.
Podminkou je delta > 0,6.

Pisu to jen jako napad. Uvidime, co prinese.

Preji vsem mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

17.5.2007

CAll
CRM -400
PG 200
EXPD -30
QCOM 150
ESV 800

PUT
BSC 250
LEH 100
TGT 100
LVS -200
EBAY 100

portfolio behem obchodniho dne delalo velky zmeny, od -1200 do plus 1500
zda se mi ze uzavirat ztratove pozice neni otimalni. Spise pujdu cestou ze uzavru pozice az bude pattern na podkladovem aktivu jasne ukazovat zmenu trhu. Tim se take ukazuje nutnost zmenit system

a) drzet portfolio delsi cas
b) zmenit timeframe na vyber akci, nez uz denni ale trab hodinovy timeframe a nebo treba 3-6 hodinovy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trader01, to je rozhodně rozumné a zapomněl jsem již dříve dodat, že defacto jsem částečně taky takto pracoval. Tituly, které jsem předčasně uzavíral se mimo jiné vyznačovaly často právě tím, že dle TA ukazovaly totální změnu chování trhu - většinou např. překročením EMA34.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tento tyden 14.-18. jsem otevrel
CALL: MER, ADSK, ADI, MCD, ALL
PUT: KSS, COH, LXK, JCP, FD

pondeli: -20
utery: +525
streda: +600
ctvrtek: -4150
patek: +355
-------
celkem: -2690

Ve ctvrtek slo JCP a KSS dost silne proti me ale zadny titul jsem v prubehu neukoncoval i kdyz KSS by si to zaslouzilo :)

Jirka (zacatecnik, papertrading)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...