Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hedge&balance


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 262
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny,

jelikoz jsem mimo CR dostavam se k pocitaci az dnes, vyhodnocuji portfolio trochu opozdene. Po tydnu plnem peripetii mohu s hrdosti prohlasit, ze uzaviram na +2115 USD. Ponauceni tohoto tydne je jednoznacne - neplasit a zbytecne se nenervovat v prubehu tydne. Jelikoz jsem mimo svuj pocitac tak bohuzel pristi tyden portfolio neoteviram, ale prespristi urcite zase ano.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
Zdravim

Tak dnes jsem po vzoru Tomáše začal testovat H&B.
Otevřel jsem portfolio s 10 tituly:
L S
AA MRVL
ICE YHOO
GPS PALM
XOM MOT
FCX AMR

Portfolio budu držet též týdně.
Hodinu před koncem obchodního dne jsem v zisku 2000.-. Táhnou to dva tituly a zbytek se pohybuje kolem nuly.
Vybíral jsem podle EMA a hledal jsem ZLR a trendové divergence.

Chtěl bych se zeptat jestli se dá nějak jednoduše zjistit kdy je earnings u jednotlivých titulů atd.?
Koukal jsem že TOS platforma uvádí na grafech nějaké datumy ale vypadá to že jen zpětně.
Myslim že je dobry se takovým titulum vyhýbat.

to tomnes: Berete v úvahu i tyto skutečnosti při výběru portfolia?

díky Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím!

Na kurzu jsem bohužel nebyl, tak aspoň hltavě pročítám diskusi. Systém[bold] hedge&balance[/bold] - delta>0.6 je geniální. Bohužel s mým bonsai-účtem ho nemohu jet. Ale zajímám se o něj. Pokud se opce kupují na týden, jaká je doporučená doba do expirace? Pokud by opce měly vyprchat za 1-2 týdny, tak jen těžko vykouzlí požadovaný zisk, který by vyrovnal ztrátu z časového rozpadu.

A nebo se mýlím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to harmonie

Trochu sme to skusali viaceri,na roznych portfoliach,podla mplayovho popisu,a priebeh bol samozrejme ako popisujes.Prve dva dni este portfolio bolo schopne produkovat zisk,ale potom sa to uz vdaka casovemu rozpadu zacalo rutit.Dlhsia splatnost nez 1 mesiac s deltou min. 0.6 zase zatazuje dost ucet. Podla mna je ten system evidentne urceny,a hlavne vyhody ma na intraday...

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

byl jsem pár dnů mimo ČR, ale jsem rád, že tu začíná diskuze ohledně HaB proudit :-)
Tento týden nemám žádné portfolio otevřené z důvodů že jsem byl mimo, ale mám jednu zajímavost: jen ze zvědavosti jsem nechal otevřené portfolio z minulého týdne a do včerejšího dne se vyšplhalo na +7000 USD... To ve mně nutně vzbuzuje myšlenku, že by se dala strategie obchodovat i tak, že zkrátka posadím do hlavy mentální SL a mentální PT a co bude první dosaženo, na tom uzavírám.... Dovedu si představit SL 3000 a PT 6000, to je RRR 1:2 a osobně myslím, že úspěšnost by mohla být dost nad 60%... Je to ale zase jen idea a až další studie a experimenty napoví a zodpoví...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...