Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hedge&balance


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 262
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pro tento tyden jsem otevrel:
CALL: CBS, BTU, AAPL, COST, CCU
PUT: GENZ, KLAC, SPWR, LLTC, EBAY
aktulane asi +1500$

xbroxiszx: muzete minuly obchod rozepsat na vsechny dny? Prijde mi totiz ze idelanejsi pocet dnu by byl tak 3 nebo vystupovat na PT tak by me zajimalo jak vam to vyslo na jednotlive dny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

amokk:

pondelok: -
utorok: +8
streda: -37
stvrtok: -
piatok:+134

v pondelok a vo stvrtok som sa dostal k pc uz neskoro a TOS mi nezobrazoval ceny, preto udaje chybaju.
P/L na konci dna nesledujem ten, ktory je v TOS, pretoze ten sa preratava pri MID a preto to trocha skresluje.
tieto vysledky za jednotlive dni su uvedene vratane poplatkov za nakup aj predaj t.j. cisty zisk, ak by som v dany den predal pri close

kedze je to moj druhy obchod, tak len tazko viem povedat, ci sa vysledky nedaju zlepsit stanovenim nejakeho PT ci skratenim obchodovania na 3 dni...zatial zostavam pri 5 dnoch

gabriel :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: xbroxiszx

Já bral JUN. Myslim že 20 dní do expirace je snesitelný. Má to výhodu že nepotřebuješ tak velký balík na nákup.

Minulý týden jsem měl také otevřené portfolio. Nechal jsem ho bez zásahu celý týden a pohyboval jsem se poměrně ve velké ztrátě až 4500.- ale uzavřel -2000. Určitě to chce nějak portfolio managovat. Myslim že by to bylo s ostrými penězi docela psychicky náročné nechávat jen tak ladem.

Včera jsem otevřel znovu 10 titulů. Jeden z titulů bylo MGM put ale já omylem vzal call (trochu jsem spěchal) . Dnes je MGM o 20 bodů výš a já koukam na 18 000,- zisk za noc :) bohužel jen papír. MgM chce koupi Kirk Kerkorian a včera to oznámil. Až pojedu live tak se takhle dobře určitě nespletu.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kralik: +18k je fajn, v podstate ste ale porusil svoju strategiu. Takze by ste si skor mal zelat aby sa to uz nestalo :) Mne sa stalo nieco podobne, omylom (resp zo zvedavosti ako vyzera uplatnenie) som nechal uplatnit 10 ITM kontraktov 95P na IBM, close bolo 94,5. Po vikende otvoril trh na 95,5 a ja som predal akcie a inkasoval 1000$. Doteraz sa snazim tuto spomienku pokladat za negativnu, ide to dost tazko.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to xbroxiszx

JJ. papertraduju 10 kontraktů a 10 titulů 5call /5put
Zatim jsem došel k názoru , že mít vždy jeden pár c/p ve stejném odvětví je dost důležité obvzláště pro týdenní držení o dost důležitější než u jednodenního obchodování. Například stavebnictví - report na housing a dobrý balanc se vyplatí.
Mám jen problém najít vždy kvalitní signály na obě strany.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja sledujem iba weekly ema 26 a daily ema 13. rozmyslal som hladat pary z rovnakeho odvetvia, sektoru, ale zatial to vynechavam, mozno neskor
dnes po opene sa vsetky moje put vybrali na sever a call na juh...vymazalo mi to aj zisky z minuleho tyzdna :D
nic nezatvaram, davam im este sancu do piatku.
skoda len, ze si na nejaky relevantny statistickym vysledok treba pockat par tyzdnov
gabriel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

21.5.-25.5.
CALL: CBS, BTU, AAPL, COST, CCU
PUT: GENZ, KLAC, SPWR, LLTC, EBAY

Tenhle tyden bylo portfolio jako na houpacce nebo spise horske draze :)
pondeli: +1950
utery: -1550
streda: +2100
ctvrtek: -1325
patek: +3795
---
celkem: +4970 $

Jeste zacatecnicka otazka: jaky je rozdil mezi margin a IRA uctem? asi tusim ale radsi se zeptam :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

call xli teva via/b dow csx
put ctas mar dgx driv hog

po -127
ut -182
str -237
stv -87
pi -17

tento tyzden s troskou straty, -17 usd vratane poplatkov. cakal som vacsiu stratu, lebo moj call csx od otvorenia v pondelok siel dolu vodou prejavilo sa to na celom portfoliu.
v stredu som aj zacal rozmyslat (pri otvorenej strate 237 usd), ci fakt nebude lepsie nastavit nejaky SL alebo ine podmienky pre vystup skor, ale nakoniec som to nechal tak a drzal som sa povodneho ciela predat v piatok pred zatvorenim burzy, co sa aj oplatilo. v porovnani so stredou tych 17 usd ani neberiem ako stratu :D

gabriel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chtěl bych se dotázat zkušenějších opcařů, jakým způsobem vyhledáváte akcie vhodné k obchodům na HaB. Bohužel jsem se nemohl zúčastnit semináře Mplaye, tak nevím, jestli to nějak vyscanoval v platformě ToS, popř. jaké používáte filtry. Vzhledem k tomu, že se nabízí tisíce akcií k obchodování, tak momentálně absolutně nevím jak je vyfiltrovat, protože projít je všechny opravdu nelze. Nebo akcii vyberete čistě náhodně a potom zvolíte opci s deltou více než 0.6 a více neřešíte?
Včera jsem otevřel svůj první papírový HaB, prošel jsem náhodně asi 50 akciových titulů a z toho vybral. Včera jsem skončil lehce v plusu, dnes taky. V pátek bych sem dal tabulku s výsledkama.
Mám ToS platformu. Díky moc za každou radu a pomoc.
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...