Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trading room aneb jak to vypada u vas doma?


911

Doporučené příspěvky

Zdar, chci se zeptat jestli někdo používáte LED TV jako display k PC?

Uvažuji o koupi 32" max 37" LED TV ale nejsem si jist jestli to je vhodné pro oči koukat tak z blízka na TV (pozorovací vzdálenost kolem 50cm)

Ta 37" je asi už moc velká, musim se na to podívat v obchodě jak to vypadá, abych na to nekoukal jak v kině v první řadě .))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 151
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DarkMan moj nazor je ten, ze ak ten tv ma stale rozlisenie 1920 tak sa neoplati kupovat velku uhlopriecku, pretoze naskladas do neho rovnaky pocet okien ako na monitore 24 palcovom, akurat ze budu vacsie.
Ak by mal vacsie rozlisenie tak to uz sa skor oplati
www.elitetradingcomputers.com/zenview-powertrioultraelite.asp napriklad tento v strede 30 palcovy monitor ma 2560 x 1600 rozlisenie

Viac tam das veci na obrazovku.
Ja si tiez chcem kupit vecsi monitor ale pockam si az budu vacsie rozliska.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja to chci koupit co nejdřív, jinak bych si taky počkal až budou LCD s vyšším rozlišením za přijatelnou cenu.

Zkoušel jsem grafy v obchodě na té TV 32" Full HD (1920x1080) a spokojenost, rozhodně lepší podívaná než na 24" display s Full HD.
Jen mi stále vrtá v hlavě, jeslti to nebude na oči moc velkej záhul. Zatím co jsem četl, tak prý není rozdíl jestli se kouká celý den zblízka na LED TV či na LED Displaye ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> DarkMan

Pokud je pro Tebe rozhodujici hlavne rozliseni, tak radsi nez LED/LCD TV doporucuji 30" LCD monitor. Mam ho rok a opravdu spokojenost. 2560x1600 uz je solidni pracovni plocha.

Samozrejme netusim, co pro Tebe znamena "prijatelna cena" :) ...ale koukam, ze ten monitor, co mam ja (LG W3000H), stoji stejne jako pred rokem - nejakych cca 1200 CHF.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

PPavell Napsal:
-------------------------------------------------------
> ...k úspěšnému tradingu mi úplně stačí jeden
> 24" 16:9 monitor a to jsem to ještě přehnal.

Ono to záleží na stylu tradování. Je to o zvyku.
Pokud dělám krátké intraday obchody a zaměřuji se na 2 trhy (TF, CL) a chci vidět u každého trhu 3 grafy s různými timeframe, tak mě 2 LCD 24" stačí tak akorát. A je to pohodlné.
Přemýšlím, že pořídím třetí LCD abych měl možnost vidět co dělají další korelující trhy (ES, NQ, GC, 6E,...). Zatím to řeším přepínáním workspace kouzelným tlačítkem SHIFT+F12. Když se chci podívat třeba na akcie, tak přepnu celou pracovní plochu monitorů, funguje to dokonale.
Při dnešní ceně 24" LCD není problém mít jich víc. Ale 6 bych jich asi neuživil. Samsung prodává 6x 23" LCD s podstavcem včetně grafické karty a všech kabelů
www.alza.cz/23-samsung-md230x6-cerny-d221222.htm
je to sice předražené ale má to výhodu, že se zapínají/nastavují/... všechny monitory zaráz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Proč protichůdné signály? Signály dostávám jen na nejnižším time-frame na kterém obchoduji. Ty vyšší time-frames mi říkají směr a sílu trendu, vzdálenosti od supportů a resistancí, atd... A na další korelující trhy (pro TF třeba ES a NQ) se dívám abych věděl jestli nedělají něco jiného než trh který obchoduji....jak to bylo třeba v posledních dnech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

zpros Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pridavam svoji pracovnu.
>
> Monitory ke sve praci temer vubec nepotrebuji,
> pouze zde zadavam exekuce do platformy brokera.
> Muj trh je Live Cattle, ktery sleduji primo za
> oknem.
>
> Jsou zde perfektne videt korekce, silne trendy a
> ted zrovna jde trh do strany.
>
> Prosim omluvte snizenou kvalitu fotky..


Tak tomu vravím "uhlopriečka" ... toto je najpríspevok roka!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...

×
×
  • Vytvořit...