Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trading room aneb jak to vypada u vas doma?


911

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 151
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

intrafin:

Jj mam Maca, ale mam cez bootcamp urobeny win7 (da sa aj cez paralel windows rozchodit NT7 ale z mojho pohladu to nieje az take stabilne ako cisty Win, vela ludi ho sice pouziva bez problemov) takze mne ide vsetko. Na Macu mam potom thinkorswim ktoru pouzivam na stocks (tam by sa sice zisiel este jeden monitor ale zatial netreba nejdem na tom este live) Pouzivam dropbox na sychronizaciu, takze ak robim nejaku statistiku v office je to jedno ci je to v Mac alebo Win.
Ja som to bral hlavne kvoli stabilite a kvalite (este sa mi nestalo ze by zamrzol a je jedno ci som bol vo Win ale Mac prostredi) plus nieje tam ziadny bloatware..
Takze ak to zratam pojde ti trading bez problemov.

hodne zdaru,
martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

K Macu mám také zkušenost:

Po mnoha měsících experimentů s bootcampem, dvěma počítači vedle sebe a kýho čerta jsem si pořídil MBP 13 s SSD diskem a 8GB ram, na kterém mi běží virtuální W7 v režimu Coherence, tzn. že Ninja Trader se tváří jako každé jiné okno.

To proto, že na Macu většinu dne pracuju a nechci mít víc než 1 počítač. V této konfiguraci W7 vůbec nevypínám, prostě je mám minimalizované a kolem 3 hodiny si je zvětším. K notebooku mám připojený 24" monitor.

Excel i obchodní deník mám Macové verze. Na obchodní deník používám Scrivener. Není tak vychytaný jako OneNote ale má vše co potřebuji.

Kdyby mi toto někdo řekl před rokem, mohl jsem strávit méně času instalacemi, přeinstalacemi, konfiguracemi a přenášením dat a více času tradingem. Proto to sem píšu, aby to případně nějaký další uživatel OSX mohl vygooglit a inspirovat se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ahoj, také jsem vám vyfotil to mé děťátko :) Je to 3x 23" LED full HD se senzorovýma tlačítkama (kus za 3 000,- ) A dvoujádrový počítač sestavený skutečně pouze pro plynulý chod systému (jsem "chudý" student na vlastní noze :) ), grafická karta s 2xhdmi a 2xdvi + co je výborné! Klávesnice s integrovanou kalkulačkou s vlastním displejem a možností odesílat hodnotu do pole, kde se nachází kurzor. Pro představu mě to celé stálo 20 000,- Obchoduji s MetaTrader u XTB, převážně hlavní měnové páry, indexy a drahé kovy.

17053

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj Rob99, zadej na seznamu vyhledávání zboží "Klávesnice i-Tec Slim SK202 multimediální, CZ" je tam na výběr plno e-shopů, já ji koupil v lan-shop.

MartinG : EGRI BIKAVÉR 2009, červené víno suché, země původu maďarsko z vinařské oblasti Eger :)))) můžu jedině doporučit, ale piji ho jen kvůli symbolickému býkovi na etiketě samozřejmě ( a krvácí jen, když trhy padají :)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...