Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trading room aneb jak to vypada u vas doma?


911

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 151
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No je fakt, že ten druhý jsem si koupil v souvislosti s FX, ale o balíku zatím nemůže být řeč. Jedu totíž DEMO :)
Notebook slouží jako záloha při výpadku proudu, havárie PC ap. tak že se hodí no a také sleduji na něm komodity.
A na konec: obchodování opravdu není o počtu monitorů :) musím dát za pravdu [b]911[/b]. Když jsem měl jenom notebook, tak mé ztráty/zisky byly v rovnováze. Po pořízení PC se poměr nijak nezměnil a po instalaci druhého monitoru stále stejně. Je to sice pomoc, nemusím tak zběsile přepínat grafy, ale stejně mi to stále nejde. A to už jsem prošvihl termín, který jsem si dal, že koncem dubna pojedu live. Odloženo, bohužel min. o měsíc, dva. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fajn, ked som sa registroval na toto forum, myslel som si, ze tu najdem takych ako ja, co sa zivia forexom a zistujem, ze som tu sam... vsetci bud idu na deme alebo sa len tak hraju ked vychadzaju spravy... hlavne ze k tej srande potrebuju 4 velke monitory s desiatimi grafmi a ledkami vysvieteny pocitac.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

jkr: 3,4 a více displejů je úplně jednoduchých. Jak už psal Míra nahoře, většina dnešních karet má 2x DVI.

Můžeš si bez problémů koupit 2 nebo 3 karty a pak bys měl až 6 výstupů.
To ale rozběháš jen na základní desce s více PCI-Express 16x sloty.
Některé základní desky mají jen jeden PCI-E 16x slot, některé 2 tyto sloty a některé i více, ale samozřejmě jsou dražší.
Pokud máš základní desku s AGP, tak tam dáš jen jednu grafickou kartu.

Možná se ještě někde dá sehnat grafická karta na PCI, ale už asi těžko a nebude výkonná. Určitě neutáhne 30" displeje.

Nebo samozřejmě můžeš použít grafiku pro 4 monitory, ale bude určitě dražší než 2 normální, dnes velmi levné karty se 2 výstupy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaJaSoft Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mozna by pro nekoho byla vhodnou volbou tato
> exotika s vystupy...:-)
>
> www.cdr.cz/a/24931

Toto som nasiel na tvoju udavanu kartu.
Bohužel nemůžete počítat se zapojením všech výstupů najednou, zobrazování je omezeno na dva monitory současně.

www.zive.cz/Bleskovky/Zotac-GeForce-9600-GT-sest-vystupu-v-zakladu/sc-4-a-142814/default.aspx


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...