Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

fxgump
euro mne dnes dost zklamalo od 9 hod. se to plácá jak nudle v bandasce a žádný pořadný pohyb...raději jsem to, i když se ztrátou zavřel...po obědě a otvíračce N.Y. budu out, ale možné je všechno..i těch 1,4150
tak, tak přidal jsem si za odměnu jeden lotík...MM to schválil..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

muhehe.. nechcem sa chvastat.. ale mam radost.. tak musim cosi spisat hehe.. a sice moj forecast na Eur Usd vysiel na pip presne.. hehe na 14121.. muhehe teraz som short.. a chcem aspon 300 pipov z toho.. dlhodobo..

a pridam aj reakciu na to vypredavanie dolara.. mno ja si nemyslim.. podla mna dolar ma teraz peknu sancu zacat posilnovat.. a dufam ze ju vyuzije.. neverim tomu ze by mal trh silu ist este severnejsie.. nene.. to by sa uz naozaj muselo cosi stat.. mozno kratkodoba strela na 14121 aby sa banky nabalili na stopkach.. ale to je podla mna velmi nepravdepodobne.. teraz jednoznacne Short az po najblizsi poriadny resist na 13665..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny a mel bych takovy dotaz:
Vcera jsem koupil (byl jsem ted par tydnu mimo a netrejdoval jsem,takze jsem bohuzel nezachytil pokles dolaru) EUR/USD na long a dneska rano jsem ho prodal se ziskem celkem 90 pips (jel jsem 2 minikontrakty s nakupem a naslednym dokupem). Pozici jsem teda zrealizoval a navic jsem dal short na EUR/USD za 1,4088...pak se tam rano objevila takova docela velka plusova svicka, kdy to vyjelo az na 1,4119, ale mi se to nejak nezdalo, tak jsem dal dalsi short pri 1,4113 a aktualne jsem v plusu 55 pipsu na tech 2 minilotech (mam uz tam samozrejme SL,takze na tom neprodelam).
Tak a ted k tomu dotazu:
1. Je sice fajn, ze jsem vydelal, ale bylo to na muj vkus az prilis intuitivni - (proste dolar klesal dlouho, tak jsem si myslel,ze by mohl trochu posilit a stalo se)...proste mi vadi,ze to nemam nejak podlozene necim,jen tak,jak jsem to popsal...
2. Byl nejaky duvod, aby to Euro tak vyletelo, anebo to byla spekulace,aby si na ten short nekdo nakoupil v lepsim kurzu.
3. Muze mi nekdo poradit, jak funguje Bollinger Bands-Fibonacci ratios indikator a jak ho nastavit? Je vhodny pro forex?

Diky za odpovedi
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

H2O při vstupu si SL stanovím podle "udělátka" (volatilita páru + ještě něco)..a podle vývoje na grafu to pak posouvám a je to pár od páru jiné...te´d už končím, musím do marketu a zavírám jediný pár, který ještě držím - librojen..SL a jak na ně jsou na delší debatu... SID

4256

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...