Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Sid
Klobouk dolů, to fakt čumím ta indikace na grafu je fakt hustá....
Asi neřekneš co to je, co?:) Mě osobně se to jeví jako ADXMA s různýma kofoušema + plovoucí pivoty (nebo renkoline?) o malých periodách + asi ještě něco navíc.
U této příležitosti si opět (a asi zbytečně) zahraji na somráka a snažně tě poprosím o kod indikátoru intenzita. Narazil jsem na docela dobré využití, ale bohužel neznaje kod to nemůžu VTčku zadat jako indikaci v podobě AOS. Prosímprosím smutně koukám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

anim.mina

takovych stranek existuji stovky, staci pouzit google s terminama co te zajima. pro tebe by asi nejlepsi bylo si koupit knihu o ekonomiii - makru. tak se dovis zaklady a pokud to je v hlavne alespon trochu ok, tak ti souvislosti dojdou :-) a stale cist ruzne analyzy. bloomberg nepotrebujes. nedelal bys totiz nic jineho nez jen cetl a delal v nem blbosti. taky jsem to zazil. jen to rozptyluje :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

liqwolf
sorry, ale dávat na sklo mail nehodlám, to bych se pak z toho zbláznil...:-)

luky
to jsou hlavní a vedlejší signály z "udělátek", ono se to ani nazvat indikátory TA nedá. Princip nehodlám rozebírat...:-)

blawsson
:-)..nějaký srandista..10 mil. v Kčs je dobrý fór, když tato měna už skončila s rozpadem ČSR..:-), kosení trávy je spíše relax, auto si řídím sám a jachtu ti doplní palivem, včetně ledničky pití, jídla a praní za pár šupů přístavní service..:-).
V pátek posíloval cable od rána z 2,01 až k 2,02 a USD/JPY začal kolem 9,00 hod. posilovat od 114,70 až někde k 115,80 - ideální živná půda pro librojen..

peprník
Není tam ani ADXMA, ani PP a Renkoline už vůbec ne..:-)..od jisté doby jsem se zařekl, že skripty ani kódy už tady veřejně dávat nebudu, takže sorry..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911 Napsal:
-------------------------------------------------------
> anim.mina
>
> takovych stranek existuji stovky, staci pouzit
> google s terminama co te zajima. pro tebe by asi
> nejlepsi bylo si koupit knihu o ekonomiii - makru.
> tak se dovis zaklady a pokud to je v hlavne
> alespon trochu ok, tak ti souvislosti dojdou :-) a
> stale cist ruzne analyzy. bloomberg nepotrebujes.
> nedelal bys totiz nic jineho nez jen cetl a delal
> v nem blbosti. taky jsem to zazil. jen to
> rozptyluje :-)
>

jo presne tak sem to doted delal..dokonce sem prubnul wikipedii, ale nic moc..delam si zatim tabulku jakej ma co vliv na menu... muzu to pak prepsat a dat to sem.. ?? jestli to mam dobre.. ??

kde jsou dobre analyzy.. ?? (nasel sem si asi 5 serveru ale nikde to neni ono..)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj hoši
kabel a librojen long..vrabčáky už doma :-)
Kabel dnes by mohol na nejjakých 2.3050..uvidíme...

to SID
"V pátek posíloval cable od rána z 2,01 až k 2,02 a USD/JPY začal kolem 9,00 hod. posilovat od 114,70 až někde k 115,80 - ideální živná půda pro librojen.. "
Ty to vieš vždy tak pragmaticky napísať...super...myslím, že kto vie čítať tak sa z toho naučí viac než z xxx nezmyselných článkov na nete...
úspešný den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

klopotník

Osobně se mu ani nedivím, udělal toho opravdu hodně pro ostatní a pak poslouchá jen samý nářky a breky a dotazy a slova za hranicí slušnosti, a jen to že tahle část fóra je jeho dítě to správcování ještě nepoložil. Osobně kdybych byl v jeho pozici asi bych se z toho už dávno zbláznil, nebo utek, případně zbankrotoval. Jsem vděčný za to co je položeno na skle a byť jen tomu pramálu rozumím jak co funguje, tak to co se mi líbí využívám, a jsem za to rád. Je to jako kdyby SID si koupil nové auto, a to ojeté ale spolehlivé mi daroval. No hanba by mě fackovala kdybych vyžadoval aby mi na víkendy půjčoval to své nové. Je tady toho dost a většina lidí ti potvrdí že jen samotný indikátor byť kouzelný z tebe profitujícího obchodníka neudělá. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
chlape, ty mne vždycky dojmeš, zase jdou ždímat kapesník..:-)

klopotník
časem jsem dospěl k tomu, že vše co je zadarmo a to co vymýšlíš nebo upravuješ a dáváš v plén, je na dvě věci.. Nakonec od některých za to dostaneš jen "držkovou"... Někteří lidé si zkrátka toho neváží a raději pernamentně kritizují (a všeobecně a to neplatí jen o FX, ale o všech oborech lidské činnosti - kritizuje většinou jen pablb, který sám nikdy nic nevymyslel)..Podobnou zkušenost udělali i jiní "moc aktivní" na mezinárodních fórech a někteří šli i tak daleko, že svoje příspěvky, zdrojáky a návody jednoduše smazali. Know how zadarmo je holt někdy ošidná věc. Dál bych toto téma nerozebíral..:-). A jak píše Lisakus, jsou to jen indikace, takové pomocné berličky a to obchodníka nedělá...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus:

k tvojmu prirovnaniu k autu:
- z jedneho indikatora spravis viac instanci v priebehu par milisekund prostrednictvom jedineho prikazu
- auto mozes pokazit, indikator nie :)

pri vsetkej ucte.. nechcem, aby pastol koplet zdrojaky.. moje otazky mali zniet vo vyzname:
- co sa stalo, ze tak zatrpkol?
- akym sposobom sa dopracoval k vyslednym indikatorom?


sid:

vsetka ucta k tomu, co robis, preco si tu, ze ta to bavi stale odpovedat na tie iste otazky :)
a motivacne vysledky kludne pastuj castejsie :)))

peace
:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus:ano máš pravdu. Sid toho dělá skutečně hoooodně moc a my mu musíme být vděční. Alespoň ti slušní z nás.

Sid: Chápu tvé rozhořčení nad chováním některých lidí a nevděkem. Nicméně na druhou stranu, je tu spousta jiných lidí, kteří jsou k tobě slušní, váží si tvojí práce, obdivují tebe a tvé obchodnické schopnosti atd. Tvoje indikátory pomohly spoustě lidem včetně mě a všichni soudní a svéprávní vidí jejich obrovskou hodnotu a jsou ti vděční. Obecně není dobré házet všecky do jednoho pytle, zvlášť, když těch prudičů je tu určitě menšina. Každopádně respektuju, že ses rozhodl jak ses rozhodl - i když se mi to pochopitelně moc nelíbí :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...