Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj SIDe,

chtel bych se te zeptat jak mam ziskat aspon prumerny rozhled v politickou ekonomicke situace?? Vim, ze to neni otazka tydne nebo mesice, ale rad bych rozumel zakladum a hlavne vztahum mezi HDP, inflaci, urok. sazbami a dluhopisy..a jaky to ma vliv na urcitou menu..atd..chapu, ze je to hodne slozity, ale existuje stranka kde bych mohl nalezt zakladni principy trhu a narodnich ekonomik?? Mozna placam (je to tim ze zatim skoro nic nechapu)..

Snazim se zacit cist ruzne analyzy bank, finacni servery(zatim na bloomberg nemam...nerozumim tomu v cestine, takze nemam sanci pochopit clanek na bloombergu)´Muzes mi poradit kde ziskat ty zaklady?? Tady na financniku se pri procitani ruznych vlaken obcas poucim ale vetsina informaci je zabalena mezi stovkami obchodnich tipu..

Muzete mi nekdo poradit ?? Diky moc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> anm.mina
> co tak zkusit pro začátek seriál o FX - Jak na
> fundamenty...
> www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/forex-
> fundamentalni-analyza.html
> SID


jo to sem se predved.. :-D hledal sem ve foru, ale serial me nenapad (tu technickou mam prectenou nekolikrat) :-)

tak diky moc

PS: az to prectu, je nejaky misto kde mam pokracovat..?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Sid

pokud se muzu zeptat..co jsou ty šipky..green/red(na ostatní se ptát ani nebudu..viz.co je ten triple lines..)neočekávám dlouhou odpověd...pochopil jsem,že je to asi další udělátko z tvé dílny...:))..jen co to je,a třeba jak to funguje nebo z čeho se to zkládá...dobrá práce...pěkný vstup,a výstup dle libosti...opět koubouk dolu...možná by sis měl dát věci patentovat...:))))))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID:

Dobry den pane... prosim Vas, co musi clovek urobit, aby si vedel urobit take udelatko? :) To je neskutocne skvele vyzerajuca vecicka..:) Ponukam 10 000 000 KCS, 5 rokov Vam budem chodit kosit travnik, upratovat dom, robit Vam sofera a tankovat Vam jachtu...

Inak co zapricinilo posilnenie librojenu v piatok. Poradte mi prosim Vas,ako som mohol vediet ze to GBP/JPY tak posilni. :) Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...