Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

...v každom prípade fórum má význam..pokial som ho nepoznal tak moje obchodovanie bol totálny gambling s velkými ziskami a s ešte väčšími stratami :-(
Avšak ked som prečítal diskusie a zistil , že existuje SL, disciplína, vrabčácy a pod. ..tak je to o niečom inom.
Osobne ADXMA nepoužívam..mám vlastné indikátory...ale je to vlastne jedno...ale ani ja by som ich nedal na net ...
úspešný den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Úplne chápem Sida a naozaj keď sa nad tým zamyslím, tak sa čudujem, že ešte prispieva do fóra, radí a odpovedá. Priznajme si, hocikto z nás by sa na to už dávno vykašľal. A to, že sa nechce s nami podeliť o jeho "udelátka", to si myslím, že nám, ktorí to myslíme s tradingom vážne, môže len pomôcť, pretože "ľahko prišlo, ľahko odíde"! Núti nás to premýšľať, zdokonaľovať sa, a keď sa nám niečo podarí vlastnými rukami (hlavou) niečo vyrobiť, tak je to oveľa cennejšie. A porekadlo " Za dobrotu na žobrotu." platí stále a bohužiaľ platiť bude.

H2O

Link to comment
Sdílet pomocí služby

H2O
já ale přece nemluvím o nucení nikoho k něčemu. To co říkám je to, že pokud všichni zaujmou přístup nezveřejňování vlastních nápadů, některá vlákna budou asi uplně zbytečná. Indikátory a obchodní systémy třeba je o zveřejňování indikátorů a obchodních systémů. To, jestli někdo něco zveřejní nebo ne je samozřejmě jeho věc, o tom žádná. Já bych třeba zveřejnil (kdybych měl pocit, že mám co nabídnout), někdo jiný zase ne (ale to je jeho věc a je blbost koukat se na jeho volbu skrz prsty). Já osobně si myslím, že je škoda, když sem dobří tradeři odmítají dávat své nápady, nicméně jejich volbu respektuju a v žádném případě nekritizuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

myslienka: indikator z teba obchodnika nespravi:
- mate pravdu,.. ale moze to pomoct pochopit mnoho veci (vzdy sa lepsie uci z dobreho indikatora, ako zo zleho) :-)

sid:

verejne to nepublikujes.. noo.. a si ochotny to poslat na mail?
klopotnik77 at hotmail dot com
:)

tak ci tak.. vdaka za forum.. vdaka za diskusiu,.. vdaka za tipy :)

kl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kukám,že se tady rozjela zajímavá diskuze..ale možná ji bude lepší ukončit.Sid má svůj duvod,proč ,,zdroják,,(code)nechce zveřejnovat,a at se nám to líbí nebo ne musíme to tolerovat(me by osobne taky helpnul jeden code,protoze jsem na mrtvem bode, bez toho to asi nedotahnu...ale budu muset zapojit vice zavitu,a pokusit se to dodelat sam).
Mužeme být rádi,že nám sem Sid dá sem tam obrázek ze sveho obchodování.,..mě to pomáhá.Jednak to je každou chvilku jiné,což znamená,že pořád vylepšuje svuj systém...správně řečeno ,,tunninguje,,a pokaždé když mrknu na jeho screen z obchodního dne tak mě něco napadne(i kdyz otázkou je, co chtěl básní tím říc..:))..je to tom myslet jinak...problém je že se v tom plácám programově,ačkoliv se laicky učím programovat je to děs běs..a to me se.., Tak že budme rádi,že nám všem SID pomáhá(samodřejmně i R65+ kuci co uměji programovat MT4)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja len tolko k vasej diskusii: Trading je biznis ako hocijaky iny. Este som nevidel nejaku firmu ktora je uspesna, aby druhim ludom davala svoje know how. a este ktomu zadarmo...... Skuste ist za Billom Gaetsom a opytat sa ho presny postup jeho biznis modelu, co ako robii, jeho najnovsie napady, ktore mu zarobia miliardy korun. Preco to asi nepovie??... Kazdy chce vsetko bez prace. Fakt klobuk dolu pred Sidom, ze bol tak stedryy a dal tu kopec skvelych tipov a indikatorov. Urcite sa mu ta stedrost teraz vracia tisic nasobne ;). Vacsina skvelych traderov si drzia svoje know how pod pokrievkov a chrani pred verejnostou a je to uplne normalne a pochopitelne. Kto to nechape tak sa musi este vela ucit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...