Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, nejsem ve fx cms live dlouho a v neděli večer při otevření se mě stala tato věc : v pátek těsně před uzavřením jsem podal objednávku long EUR/JPY 167,60 lot 0,2 a byla zaznamenána na seznamu objednávek, ale v neděli po otevření byla long EUR/JPY 168,30, ale objednávka byla stále v seznamu objednávek a ani se nehla. Já jsem objednávku potom zrušil protože to nemělo další význam. Chci se zeptat, jestli mám podat reklamaci, nebo je to normální?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

anfield:
market zadat muzes normalne (teda nezkousel jsem tu u tech nejdulezitejsich jako urokovy sazby,nfp) ale jinak treba u fundamentu cpi,ppi hdp mi to slo normalne...

zdenekB:
no zalezi jestli je ta objednavka prijata pokud se ti ze zeleny zmenila na cervenou ,pak bylo asi neco spatne ,ale kdyz to das na posledni chvili tak je klidne mozny ze se nestihne zrealizovat ,ja taky pospicham v patek domu jako 99% lidi:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

anfield
nevím jak CMS "sabotuje" fundamenty, ale klade si pro entry při význačných datech (ono fundament a fundament je mnohdy rozdíl) někdy omezení (zadání entry 15 minut předem). Za market (jak píšeš "manuálně"), pokud stíháš, můžeš nakupovat směle třeba pár vteřin před daty nebo po nich...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

koukam ze DJ index jde za posledni dve hodky rapidne dolu to by mohlo dost posilit jeniky a ty tak jit zas na jih nebo jak to vidite vy?

zdenek:
ve foru to tu nekde urcite najdes ,Sid i ostatni s tim maji jiz urcite velke zkusenosti ,ale tam snad resili problem pri vybirani z uctu cms na svej ucet ,tam doporucovali uzavrit pozice ,ale opacnym smerem by to snad zadnej problem byyt nemel a pozice se snad uzavirat nemusej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

anfield:
no posilas-li to z beznyho korunovyho uctu tak ti to proste prevedou na menu co pozadujes a kdyz do kolonky poplatku uvedes OUR(ze poplatky hradis sam) tak te ten prevod vyjde jednorazove dle jejich aktualni tabulky 1% minimalne 220kc max. 1900kc

To jestli zvolis typ OUR,BEN,SHA ma na celkovou sumu vliv ,ale jak podstatny ti nereknu ponevadz nevim jaky maj poplatky banky v americe:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...