Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak vám všem děkuji za první reálně prožitý super gap. S vámi jsem ho projel úplně v poho.
Zase další zkušenosti.

Stále držím GBPJPY, vstup na 249,71 a ještě jsem se v klidu vyspal. Mám nastavený trailing stop na 25 pipsíků.
Aktuální stav 248,90.

Přeji všem úspěšný "trejdinkový" týden.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jirkva
dorůžova..:-)...jak tak čtu při ranní kávičce Bloomberg a Reuters, zavládla na Japan trochu protidolarová nálada ve vztahu k určité "rizikovosti" investic do USA papírů...držím ještě nějaké noční entry na eurojenu a dolarjenu, ale nastal čas utáhnout SL..Na jpy budu dnes zdrženlivý a mým favoritem je dnes euro ve vztahu k USD a k CAD - za určitých okolností, až se trh pořádně probudí, na Long...Netuším jaký bude další rozkmit v posilování jpy (hlavně u dolarjenu), ale do kříže bych docela věřil na menší obrat u eurojenu...(bez záruky..:-))
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jirkva,SID:

Mizuho mají u EUR/JPY dnešní předpověď na posilování jenu, což už jsem u nich teda neviděl už hodně dlouho. Taky už mě to láká na long, ale myslím, že ten support na 167 ještě může hrát roli a pokud se ho poadaří prolomit, můžeme jít ještě o 50 pipsíků dolů. Tam už bych pak viděl celkem dobrou příležitost k nákupu eurojenu. Můj názor..Tak uvidíme...jestli teda uvidíme:))

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...