Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

tak pani, moje nocne Gapy, GBP/JPY +80 pips, EUR/JPY +73 pips, NZD/JPY +38 pips

pozicie som pozatvaral lebo som o 4:00 musel masirovat na letisko.

podtrzeno secteno 191 pips, este drzim AUD/NZD + 68 pips od piatku ale to je dlhodobejsia zalezitost , na dnes spokojnost ziadny signal , idem sa venovat praci

dakujem vsetkym za nasu nocnu seansu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jeník bude den, dva nadále posilovat (bez
> záruky..:-))....po nedělním zahájení zase budou po
> dlouhé době jpy short gapíky...:-)
> SID

Side, když jsi toto včera napsal - tím jeníkem jsi myslel co ?
Měl jsem za to, že zde jeník=USD/JPY a pokud to tak je, pak aby mi to ale dalo smysl, tak teda s takovým tím klausovským hmm hmm, znáš to...;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

brus
jeníkem jsem myslel včera JPY všeobecně, vzhledem k páteční i víkendové eufórii posilování, dnes je to spíše, jak jsem psal ráno, spíše takový rozkmit (libro a eurojen) - klasický tápající pondělek - uvidíme co přinese po otevření N.Y....klausovské hmm hmm...:-)..jo znám - obvykle nic neříkající..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trocha som googloval ohladne tohto zaseknutia a nasiel som nejake odkazy, ze na platforme tej spolocnosti (forex.com) tie komentare normalne funguju, problem maju len s tymito na webe.
Chlapik napisal, ze toto mu povedali na forex.com helpdesku s tym, ze to posunie na IT nech to opravia.
Ja som urobil presne to iste a clovek na helpdesu zasa povedal, ze to posunie dalej na IT.
Ma napadlo, ze ak ich s tym bude otravovat viac ludi, tak bud to opravia skorej, alebo daju helpdesku stanovisko, ze to uz nebude verejne na webe.
Kto mate cas, skuste pokecat s tym helpdeskom o tomto.
Chat okno sa otvara na stranke www.forex.com, vpravo hore cez tlacitko Live chat.
Endy

noles Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobré ráno,
> sledujete někdo ty komentáře? Zaseklo se to jen mě
> nebo všem? Dík
>
> news.efxnow.com/EN/Commentary/index.html


Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika:
no snad mas pravdu od rana uz to mam otevreny tak snad to jeste neco prida ,aby to jenici zejtra zas po ranu neposlali dolu:) ,jinak kdyz uz jsem tu zeptam se mam live u cms a dneska rano mi to pri jednom ataku na spodni hranici vzalo TP ale neuzavrelo to pozici a pak se to zas pres ten limit vklidu vratilo to ze jsem sumasumarum prisel o par pipsu me netrapi ale horsi kdyz se mi to stane u stopky ,vim ze jsem forum procital a driv s tim byly obcas problemy ,ale posledni dobou jsem tu nic nezaslech ,takze co pak kdyz prijde nejaka vetsi ztraty v dusledku toho? reklamace a cekat jestli uznaj neb neuznaj ,nebo je jeste nejaka "dalsi" cesta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jeste k tomu euro/cad uz uspesne ho par dni obchoduju ,na 1.4120 ma na day grafu snad trojity dno(a vypada to na hezkou sinusoidu s koncem nekde na 1.55-k tomu pocitam ze cad zacne do konce roku slabnout (zadny moudro nemam proste intuice:)) a tak davam long po nakejch 70-100pipsech prodam nebo pred nakym dulezitym fundamentem ,cekam na korekci(short neobchoduju ani nevim proc nejak si rikam ze se to nebude furt opakovat)
a pak jdu znova long tri tejdny to jede +- stejne a ac je tam ten velkej spread zatim je to co se tyka myho obchodovani nejuspesnejsi par:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...