Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to all:

Co jsem teď slyšel na Bloombergu, tak nějaká tisková konference se snad nakonec v 14:30 konad bude. Je to celkem překvapení, protože o tom před tím nebyla vůbec řeč a spíše se čekal jen nějaký krátký doprovodný komentář. Zachytil jsem tu zprávu ale až na poslední chvíli, takže to není na 100%.. každopádně je dobré být připraven.. možná příjde i kouzelník (vigilance:))

JAy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kubika:

ten system je sice dost nebezpecny, ale myslim ze je dobre ze ti ucet nevymazalo, prave teraz je sanca ze budes zazivat prave opacne emocie, teraz je uz tazko hovorit o tom co je dobre na riedeni a co nie, konkretne na tom tvojom, ale zdalo sa mi , podla tej tabulky co si daval ze nekupujes po 100 pips, ale mozno sa mylim, taktiez myslim ze zacat s ciastkou 1% je asi dost vela, ale kto mohol predvidat co sa bude s JPY robit.

taketo stavy treba preckat ja som si vcera robil inventuru v denniku , a prisiel som na to ze moj system je super ale neviem kto s nas ostane chladny pri takom DD ako som mal tento tyzden , 22 obchodov , spolu 766 pips, to da cloveku zabrat, ale zle obdobia striedaju dobre a tak stav mojho systemu od 11.07.2007 do teraz 717 pips

Myslim ze zdoraznovat ze ten DD, nebol chybou systemu, ale mojou chybou snad nemusim , som v podstate dost nedisciplinovany trader , ale makam na tom, myslim ze 50% vsetkych obchodou by som pri striktnom dodrzovani pravidiel nevzal, a to je drviva vacsina cervenych cisel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Airmike
Někde tady byl odkaz na nějakého zahraničního tradera,který to takto dělal,není to žádné dogma,ale nyní je lepší příležitost pomaličku nakupovat a čekat.Za minulé dva dny se mně vrátilo 1000usd,ale to je tím,že hodně riskuju a odstranil jsem staré příkazy sell,takže celkem se mně nasčítalo,že jsem to procházel s 0,35 lotu long na gbp/jpy,ale několikrát jsem vyměkl,mohlo to být lepší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...