Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

How to use Support and Resistance Effectively


frantacech

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 434
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

myslis short s limitom ? urcite nie ten odraz co tam vidis je jasna reakcia od minuleho supportu.. short tu uz by som nesiel nikde az kym sa situacia nevyjasni a to tak ze ak by sa vytvoril daky range tak vnom short. medzi tvojou cervenou a mojou linkou dole predpokladal by som ze sa vytvori ten range. ibaze myslim ze ta vzdialenost nie je moc velka na daky profit

17271

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdy pozeraj dolava ze ci ti daka S/R dava vyznam alebo nie.. a zdy pozeraj co sa na nej deje..
sleduj ako sa cena od nej odraza ci lahko alebo tazko ci itam vidis ze je daky buying alebo je to len male vyberanie ziskou.

na slepo a bez dovodu ze je to 1 alebo 2hy odraz nedavam nikdy ziadny obchod.
musi to mat pribeh ako sa vravi :).
keby to bolo take ze na kazdu 2hu potrvdenu s/r das rovno sell/buy tak by sa dal na to automaticky obchodny system spravit....a seci by zarabali :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hruska-pročítal jsem si zpětně tuto diskuzi a teprve ted si všimnul,že už jsi tu od založení,takže mazák :-) a dával jsi tu nějaké videa s James16Group,nemáš to prosím ještě někde ? ,zase si ale říkám abych toho nezkoušel moc naráz a nezamotal se do toho,co myslíš ? ,už jsem testoval kde co a strávil nad tím mraky času,ale teprve až s/r úrovně mi dávají nějaký smysl tak to chci trochu dostat do pod kůži.
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hruska-díky pane.už to sosám a pečlivě prostuduji :) ,až budeš mít cestu na západ-do Čr :D,mám pro tebe schovanou lahev domácí hruškovice,at můžeš taky sosat. Jinak ted dva dny sleduju demo a přikládám dnešní vstup,včera krásný trend,ale dle sr jsem nemohl nikde naskočit,žádná slušná korekce,urval si z toho něco ?

17291

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...