Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

How to use Support and Resistance Effectively


frantacech

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 434
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

moc ok to neni, bubble filtruje obchody dle vyssich TF a obchod ma byt ve smeru trendu, na 4H je stale short trend
Ale s tesnou stopkou, je to obchod ktery stoji za zkousku. Sam jsem o nem premyslel (druhy odraz), ale jelikoz bylo 30minut do UK dat tak jsem to neriskoval...

To hruska: To jako nastavujes buy limit + random SL a jdes spat? Protoze vstup na prvni odraz by byl nekdy mezi 2-4:30hod .... brat prvni odraz na limit je dosti tezke nikdy nevis kam az muze cena klesnout, cili kam dat SL. Klidne muze jit pod predchozi resistanci (nyni support), nesmi ovsem jit pod HL.
Bezpecne SL na limit jedine pod predchozi HL, tj 1.5367, pak je ale hodne mizerne RRR

Prvni dotyk se da brat, ale je treba sledovat nizsi TF (napr. 5M) jestli se tvori mala S/R oblast a tu zkusit zobchodovat s tesnym SL ve smeru predpokladameho odrazu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan:

neobchodujem intra. presne tak ako si napisal bolo to okolo 2-4 hod..rano..
Pozeram grafy zdy o 00:00 daily hlavne. a na zaklade toho som vypinpointoval vstup na nizzsom TF.

moja stopka je dole na poslednom low. berem do uvahy aj volume a PA takze nie az tak ako bubble obchoduje a tak ako to opisuje v svojom manualy "metode"

podobny vstup som mal na aud/cad ktory sa mi nevyplnil na cene asi 2 ticky mimo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasne, mohol by byt. Ja vsak castejsie beriem hned prve dotyky, tam je istejsia reakcia do smeru trendu, ten druhy dotyk rezistencie (naynacena sipka), tam uz boli dost silni aj kupujuci - viď vykupeny mini support - kde mas modry trojuholnik. Na prvy dotyk po tych dvoch rastucich sviecach je logicke aby na dobrej cene nastupili selleri do trhu a zaroven je nelogicke aby niekto dalej nakupoval po takom pohybe nahor - teda cena sa dostava pod tlak ze longeri nechcu uz kupovat a zaroven selleri chcu predavat. Pri druhom dotyku su uz sily viac vyrovnane , uz su longeri ktori veria na break nahor, su tam sice aj selleri ktori veria ze sa cena zasa odrazi dole, ale sily su uz vyrovnanejsie. Takze tak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sirix-díky za komentář,budu rád za každou reakci

hruska-tak dneska to vidíš úplně jinak, zapnul jsem pc až ted,ale tu spodní linku bych nakreslil jinak a hledal vstup spíš na te horní lince dolů,vyšlo ti to hezky, sl ale musel být dost vysoký,vidím že se ti live daří a budu rád pokud sem zas něco postneš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica: ja som hladal vstup na long koly tomu ze pre mna uz vcera euro vypadalo na long. ked si vsimnes ten obrazok s stou analyzou. takze dnes som ocakval to aby to kleslo nizzsie a za istych podmienok ze vojdem long..ktore na supporte nastali. samozrejme mam aj stratove obchody aj dnes ma vyhodilo na libre, nastastie som uz mal znizene riziko. vid obrazok.

17259

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...