Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vzdělávací kurzy - termíny


Doporučené příspěvky

Pribinacek, to jsou takova prirovnani prodejcu kurzu, mi prijde... Pro nekoho ten kurz takovou cenu nema. Ono pokud si to prepoctes na literaturu, kterou bys za to mohl dostat, tak ti vyjde jeden kurz na cca 5-7 knizek. Pokud jedes ze Slovenska tak i vic. A pokud nad tim takhle premyslim, tak nevim, jestli je ta koncentrace informaci tak vysoka. Na druhou stranu jsem zadny kurz neabsolvoval, takze to nemuzu tolik hodnotit.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 109
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Pavel K.: prinos kurzu je veci nazoru-osobne si myslim, ze kurzy jsou fajn, protoze jsou takova rychla zkratka v zacatku. Jak tady na financniku, tak i na webu jsou miliony informaci, ze kterych clovek muze byt v zacatku dobre zmaten, kdyz nevi, kam presne s vydat. Osobne jsem na kurzech ocenila to, ze v ramci jednoho jedineho dne jsem ziskala systematicky obrazek o te ktere casti tradingu. Na webu bych musela travit stovky hodin, nez bych se k necemu podobnemu propracovala. Takze ja osobne jsem spis brala jako bernou minci informacni vyteznost hodiny na kurzu vs. informacni vyteznost jinych zdroju.

g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomagr: Já měl mezi kurzy delší rozestup - jsem pomalejší :) a bylo to pro mě lepší. Mohl jsem si v klidu připravit domácí úkol na dvojku a hlavně dlouze přemýšlet a snažit se pochopit vše z jedničky. Ale taky si myslím, že jde jít i na oba kurzy hned po sobě. Určitě to bude přínosné. Pokud však jdeš až po nějakém čase, tak ti při dvojce dojde plno věcí, které ti určitě nedojdou, pokud jdeš hned druhý den po jedničce.
Ideální je jít na 1 a 2 hned po sobě a pak si dvojku ještě jednou zopakovat :)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

backtest je v podstatě ryze praktická návaznost na emini I a emini II (především ale na emini I). Tj. na kurzu backtestu se již prakticky začne dělat to, co učíme na emini I + II (proto také "workshop", nikoliv "kurz"). Rozhodnutí je na vás, každopádně je to cesta, jak rychleji prakticky začít (v podstatě jak začít prakticky hned po kurzech e-mini).

Jinak kurz backtestu bude od května upgradovaný - bude se backtestovat na novějších datech a budou se backtestovat 2 trhy (TF + NQ), na jednom "klasický" FinWin (Tomáš) a na druhém FinWin více s důrazem na PriceAction (Petr).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Hezký den,

ad spready. Bohužel - jelikož děláme kurzy již jen 2x za rok, tento kurz už se nám do rozvrhu nevešel. Uvažujeme o alternativní, elektronické formě, ale bohužel nemáme k tomu v současné době žádné informace, které bych zde mohl poskytnout. Jakmile bude cokoliv nového, uveřejníme to na titulní stránce finančníka.

ad věk. Věk vstupu na kurzy není nijak regulován. Nicméně pro neplnoleté osoby existují následně regulace pro otevírání účtů.

ad plnění kurzů. Kurzy jsou pořádány až v květnu, tj. předpokládám, že ještě v průběhu února/března bude možné se přihlašovat, pak se již některé termíny naplní.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 4 týdny později...

Hezký den,

elektronická forma seminářů by byla super. Rád bych absolvoval nějaký seminář, ale mám to do Prahy skoro přes celou zeměkouli...

A jedna otázka: je možné nějakým způsobem zakoupit přístup do VIP diskuze? Jak píši výše, na seminář se jen tak nedostanu vlivem pobytu v zahraničí, ale rád bych měl přístup k diskuzím a informacím od zkušenějších uživatelů ve VIP sekci.

Děkuji za odpověď

iF

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...