Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Setkání obchodníků v Praze - 1. 12. 2007


Doporučené příspěvky

Zdravim,

prave jsem dorazil z dnesniho velkeho setkani obchodniku a rad bych podekoval vsem, s nimiz jsem mel dnes moznost si popovidat a vymenit si zkusenosti. Osobne hodnotim dnesni sraz jako velmi prijemny, konstruktivni a dosud asi nejlepsi z "velkych srazu", kterych jsem se zucastnil. Predevsim jsem ale velice rad poznal alespon nektere ze zajimavych obchodniku, s nimiz jsem dosud byl v kontaktu pouze elektronicky ci vubec, i kdyz jsem - jakozto od prirody velky sklerotik - uz vsechny vase nicky zapomnel, omlouvam se. :-)

Krome stabilniho jadra, ktere se seslo uz s predstihem, dorazila rada dalsich zajimavych lidi a veskera diskuse byla orientovana ryze prakticky a zajimave. Jeste jednou take dekuji traderum ze Slaneho - rad jsem vas poznal a pevne verim, ze bude prilezitost k dalsimu setkani. :-)

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pekny vecer, pridavam se s velmi pozitivnim hodnocenim dnesniho setkani. Pro mne toto setkani bylo uplne prvni a vsechny pritomne jsem videl poprve, takze pro mne melo o to vetsi vyznam. Potvrdilo se mi me ocekavani, a setkal jsem se zde s radou zajimavych lidi s ruznymi pohledy na obchodovani od ryze fundamentalniho pristupu, pres technicke az po uplne mechanicke a automatizovane.
Pekny zbytek vikendu, Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Setkání bylo mimořádně příjemné a byl jsem velmi potěšen množstvím již stabilně profitujících obchodníků. Bylo zkrátka a dobře vidět, že když se chce, tak to lze. Myslím, že se v ČR zatím doposud nikdy nesešlo tolik skutečných full-time traderů dohromady. Zajímavé bylo sledovat, jak každému funguje něco jiného - a to bylo na tom to úžasné. Jeden vydělával na AOS, na klouzavých průměrech, jiný na Woodiem, další na scalpingu, a další na opcích. Co kus, to originál. A tak to má být. Jediné dogma v tradingu je, že žádné dogma neexistuje, a pokud ano, tak na vysoce osobní úrovni. Jinak ještě jednou díky traderovi s nickem Guzma, nejenom že mě potěšil tím, že již velmi slušně vydělává, ale také milým dárkem (již jsem se do knihy začetl a moc se mně líbí).

I napříště budeme dělat setkání s podobnou selekcí na základě příspěvků v diskuzi, ukázalo se to jako skutečně dobrý nápad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když čtu tyto nadšené reakce, tak se nesmírně těším na další setkání, kterého se již jistě také zúčastním jako naživo obchodující trader(v současnosti asi týden).
Jen bych měl takový dotaz, případně návrh pro organizátory: Nemáte v plánu uspořádat příští setkání třeba u nás na Moravě (Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď...)? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Byl jsem poprvé na setkání traderů a byl jsem na výsost spokojen. Bylo to velice příjemné a hlavně v pohodě. O tom, že se člověk dozví řadu zajímavých věcí a názorů ani nemluvě. Co je ale neuvěřitelné je, že někdo takové setkání prostě jen tak zorganizuje. Zdarma, bez nároku na cokoliv. Ono to zas není taková sranda, podobnou sešlost zvládnout od A do Z. K tomu je zapotřebí opravdové nadšení pro věc.
Takže děkuji, a ještě jednou děkuji Tomášovi a Petrovi. Už se těším na další sešlost.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Take se pripojim ke spokojenym ohlasum. K tradingu jsem prisel sam, s pomoci knizek a webu, ted jsem mel poprve v zivote moznost potkat nazivo dalsi tradery. Prijemna atmosfera, zajimave a ruznorode diskuse, krasny zazitek. Na pristim setkani urcite nebudu chybet. Dekuji financnikum za zorganizovani a vsem pritomnym za prijemny a plodny prubeh setkani.

Jan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

I perná chvíle byla u našeho stolu. To když se přišel někdo optat na radu, co má dělat, když má vypsanou opci, která je teď hluboko OTM, že se s ní nedá vůbec obchodovat. Tož jsme mu pogratulovali, že toto je sen každého opčního tradera. A on na to, ať si neděláme legraci, že čelí velké ztrátě......to jsme nepobrali, ale dotazující se trval na tom, že tomu opravdu tak je.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím taky veřejně poděkovat za toto setkání, které považuji za nejlepší co zatím bylo. Atmosféra byla velmi uvolněná, příjemná a debaty se vedly na takové úrovni, že si z ní každý mohl něco pozitivního odnést. A dokonce jsem narazil i na tradera, který obchoduje divergence, což sem velmi přivítal :o))
A i pár info o opcích (které mi ušetří drahocený čas) sem se dozvěděl, díky Mišáku :o))

Těším se na další setkání a všem přeji mnoho obchodních úspěchů!
Tomáš



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Super, také chválím
jediné co mi vadilo, že jsem měl problém najít forexáky a měl jsem "jen dvě uši".
Určitě bych byl nejraději kouzelnou muškou, odposlechnul co se kde probírá.
Potom bych si vybral pro mě nejzajímavější stolek.
Blbost co ? :-)
Zaskočila mě (co jsem ostačil odposlechnout) oblíbenost opcí.

Určitě přijdu příště znovu a rád.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trochu jsem se toho bál, ale nebylo to zlý ;)

Upřímě mě potěšila vstřícnost všech diskutujících. Na žádnou "primadonu" jsem nenarazil, což se mi v mém jěště stále současném zaměstnání na různých setkáních pravidelně stává. Takže zdravím všechny, se kterými jsem měl možnost prohodit pár slov a těším se na další díl..

Nejsem, alespoň doufám, žádný anální alpinista, ale tentokrát musím. Tedy:

Tomáši a Petře (tu)

děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigor
to tak neni, ty jsi mě našel u stolku, kam mě poslal Tomáš (velitel) zaslechl totiž od mě o testování strategie na Forexu. Řekl:"Jesli chcete něco o testování na Forexu, jděte támhle za tím kolegou v hnědém svetru".

Debata s Tomášem a Snoopym pokračovala dále a já stále dychtivě poslouchal, že mnohem lepší (menší riziko, jasnějšínaplánovatelnost obchodu...) jsou opce. Je to ale mnohem složitější a tak je to běh "na delší trať" . Je to výhodné též jako doplněk , hedging jiných typů obchodů.

Potom jsem se přesunul k zmiňovanému stolku, dovolil se přisednout si a nadhodit moje téma.
Trader01 se skutečně "přiznal", že na Forexu vyzkoušel kdeco, otestoval všechno možné a nakonec šel od toho a v současnosti je na Opcích.

V tom jsi přišel ty a asi zaslechl můj postesk:"Zase opce, zase opce, já se snad na ten Forex vy*****(kašlu:-))".
To byl ale jen postesk.


Bude-li příště setkání, přimluvil bych se za nějakou identifikaci.
Forex budou mít kulicha,
Komodity šálu,
Opce klobouk.

:) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...