Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JAK SE TO DELA


911

Doporučené příspěvky

tak prispevek o tom, jak se to delat nema, jsem uz dal. chlapec prisel o cely ucet. nicmene dal bojuje, sledovat ho muzete na jeho blogu

ted by to ale chtelo zas nejakou motivaci. myslim ze si na sve prijdou jak zacatecnici tak i pokrocily traderi a ti kterym ucarovaly financni trhy

je to serie 7 dilu po 25min o ruznych profesich, jak to vse funguje, co lide delaji. VRELE DOPORUCJI VSECHNY dily

V uvodu se dostanema na floor. Uvidite jak probihaji obchody, jak se dohaduji atd.
dale je tam pribeh 2 stock brokeru, kterym jejich sazka krute nevysla
28 lety fund manager s portfoliem 100 milionu dolar
a novacek, co by se rad nechal zamestant.

v dalsich dilech uvidte zivot daytradera, analytika, hedge fund managera.

zajimave je i sledovat jejich obrazovaky. co pouzivaji za indikatory (nic :-) ), jaky maji soft. atd.

anglictina je velmi jednoducha, mel by rozumet kazdy.

v poslednim dile se podivame primo do domu Jima Rogerse a bude s nim i rozhovor

takze si to uzijte
www.mojohd.com/video/?sid=8

P.S. ta holka z prvniho dilu, praci nedostala

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 210
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

911

Jsem se díval na první díl teď při obědě. Taky vždycky sleduju, co kdo má na grafech za zázračný indikátory. Tady jsem viděl jen pár klouzavých průměrů a jednou něco jako stochastik (kolem 18:42). Nedávno se mi poblbnul Trade Navigator a zmizely mi z něj všechny indikátory - na grafech zůstala po nich jen prázdná místa. V první chvíli mě to pořádně naštvalo, protože se mi smazala i spousta naprogramovaných funkcí atd. Ale asi to bylo nějaký znamení z vrchu, že se na ty indikátory mám vykašlat a konečně prostudovat všechno o price action, jak pořád píšeš ty :)

Včera jsem zkoušel chvíli na ES live bez indikátorů a docela to šlo. Udělal jsem sice spoustu blbostí, ale nakonec to dobře dopadlo. Jdu to s přítelkyní dnes večer oslavit (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no tak snad se ti budou libit i dalsi dily. nedaval jsem to sem hlavne kvuli indikatorum, ale aby bylo videt jaky je to na pitu, jak vypada den fund managera a hlavne to, ze tohle je seriozni prace, kde clovek musi chtit, musi mit vasen, byt odolny a ze to neni pro kazdeho. je to hard job, na tom se shodli vsichni

navic je to hezky pohled na relativne bohate lidi :) a nekho to muze opet nakopnout makat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to 911
Víc jak rok jedu WCCI a čím dál víc si začínám uvědomovat, že trhy nezajímají paterny,ale jsou řízeny něčím jiným. Sice zatím moc dobře angl.numím, ale to málo, co jsem pochopil jsi trefně popsal ve svém prvníním příspěvku nahoře. Takže díky za inspiraci a já začínám opět znovu od toho nejednoduchšího.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...