Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JAK SE TO DELA


911

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 210
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

moc diky za uvedeni techto videi, konecne jsem mohl nakouknout mezi floor obchodniky, moc se mi zamlovaly take stripky z historie burzy, neco podobneho jsem dlouho hledal.
to Misak: typicky anglicky humor zakomponovany do te bankerske hantyrky nema chybu, jsem zvedavy s cim prijdou frantici po te "mensi" ztrate v bank societé gen. (proste KB) :-)
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, nemohli byjste mi prosím někdo poradit, jak si mám pustit třetí díl druhé série? Ani druhý díl mi nešel zpustit, dokud sem 911 nehodil link na ten díl, potom to už šlo. Kde dělám chybu? Jdu na www.mojohd.com, pak dám series, pak Wallstreet warriors, kliknu dole na treti epizodu, a nakonec na odkaz video. A zpustí se mi druhá epizoda.... Vůbec jsem neprišel, jak na to. Diky.

Martin_12

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mira_k
Právě, když si dáte "mojo series" a dále Wall street warriors. Tak dole máte takové okénka-epizody. Tři jsou aktivni, to poslední je "The hate index" tak myslím, že to je ono, když na to kliknete tak se tam napíše o té epizodě. bylo tam nápsáno, že to budou dávat 8.2. Tak nevim. Ani druhá epizoda mi takhle nesša zpustit, dokud sem 911 nehodil na ní link. Tak nevim...

Martin_12

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martin_12: jj,jasne to jsem zkusil, ale kdyz na to kliknu, tak je tam uvedeno, ze by to melo byt "zverejneno" 11.2., tj. dnes, aspon tak to chapu ja.
Jinak ja na epizody chodim, kliknutim na wall street warriors na HP Mojohd.com a pak v horni části stránky kliknu na "Click here" pod "Watch full epizode online" a vzdy se spousti aktualni epizoda, co je zrovna k dispozici.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...